Aká je cena vášho bytu alebo domu?

Ako najlepšie predať byt alebo dom? *Povieme vám trhovú cenu. Zadarmo.

Nehnuteľnosť je asi váš najhodnotnejší majetok. Teraz na ňom môžete pekne zarobiť. Predaj bytu alebo domu vám pomôže získať nové lepšie bývanie alebo vyriešiť finančnú situáciu.

Nepredajte svoj byt alebo dom pod cenu!
Ak predaj bytu či domu už realizujete alebo o ňom zatiaľ len rozmýšľate, uistite sa, že dobre poznáte trhové ceny.

Vieme, aká je aktuálna trhová cena bytov a domov.
Realitný trh s rezidenčnými nehnuteľnosťami v Bratislave poznáme veľmi dobre. Vieme, ako rozmýšľajú predávajúci. Vieme, čo očakávajú kupujúci. Poznáme najčastejšie chyby pri predaji. Vyznáme sa aj v zložitejších právnych situáciách. Vysvetlíme ako predať byt napríklad pri vysporiadaní BSM. Alebo po dedičskom konaní. Poradíme, aj keď potrebujete vyriešiť predajom bytu exekúciu. A najmä - vieme, kde sú skryté príležitosti pre zvýšenie ceny bytu či domu. Sme denno-denne na realitnom trhu. Máme informácie z prvej ruky.

Využite naše skúsenosti vo svoj prospech.
Predajte svoju nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu.

Vyplňte formulár a zistite si hodnotu vášho domu alebo bytu.
+ získate ďalšie dôležité informácie. Bezplatne a nezáväzne.
Od zistenia aktuálnej trhovej ceny vášho bytu alebo domu vás delí už len jediný krok.
Doplňte posledné údaje, aby ste sa čo najskôr dozvedeli, koľko peňazí viete zarobiť na predaji vašej nehnuteľnosti.

*Aká je cena mojej nehnuteľnosti?

* Zadajte prosím parametre
Zistiť trhovú cenu
* Zadajte prosím váš e-mail a váš telefón
Mám záujem o informácie
Ako sme zobudili veľrybu

"Keď sa chce, tak aj obytná veľryba sa Manhattanom stane."

(TREND po našom rebrandingu a štarte predaja)
alebo ako sme vytvorili Manhattan v bratislavskom Novom Meste

*Ako sa menia ceny bytov vo vašej lokalite?

Cenová mapa zobrazuje stovky nami predaných domov a bytov v Bratislave a okolí za obdobie posledných 5 rokov. Pri každej nehnuteľnosti nájdete jej skutočnú cenu v čase predaja, ako aj jej podrobný popis.

Nestačí vám vedieť, ako išiel predaj domov a bytov v minulosti? Chcete poznať ich aktuálnu a najlepšiu možnú cenu? Takú, ktorá platí práve dnes?

Zistiť trhovú cenu
Luxusný wellness pobyt

ODMENA PRE VÁS 3-dňový luxusný wellness pobyt ALL INCLUSIVE

Ak využijete naše služby, tak okrem bezproblémového predaja vášho bytu alebo domu za najlepšiu cenu máte od nás aj malé prekvapenie navyše. Po úspešnom predaji si zaslúžite oddýchnuť a zrelaxovať v luxusnom hoteli s VIP balíkom služieb. To všetko na náš účet.

Aby ste si tento ALL INCLUSIVE wellness pobyt mohli užiť, vôbec sa nemusíte stať našim klientom. Stačí, ak vyplníte formulár a my vám nielen bezplatne poradíme ako získať čo najviac na predaji vašej nehnuteľnosti, ale vás aj zaradíme do žrebovania o 3 rovnaké pobyty, aké naši klienti získajú automaticky.

Chcem to vidieť
Vyplniť formulár

Za koľko by ste predali svoj byt alebo dom vy?
Spýtajte sa nás. Poznáme trhové ceny.

Hore
*

Nezahoďte príležitosť zistiť BEZPLATNE reálnu cenu svojho bytu alebo domu! Presvedčte sa, koľko by ste mohli zarobiť na predaji nehnuteľnosti. Overte si, ako môžete ešte zvýšiť jej cenu. Od týchto informácií vás delí už len malý krok. Stačí vyplniť pár údajov vo formulári.

*

Žiaľ neexistuje centralizovaná databáza predajných cien nehnuteľností. Navyše každá nehnuteľnosť je iná a jedinečná. Preto vám nevieme automaticky vypočítať konkrétnu cenu. Ak by sme vám teraz poslali iba nejaké číslo z tabuľky, bola by to nepresná a zavádzajúca hodnota. Veď trh tvoria ľudia, nie automaty, preto aj vašej nehnuteľnosti nebudeme venovať strojový čas, ale to najcennejšie - čas našich odborníkov.

Vieme vám zistiť veľmi presnú aktuálnu cenu vašej nehnuteľnosti. Naši odborníci vám pripravia nielen cenovú analýzu, ale aj doporučenia na zvýšenie ceny a to priamo vám na mieru.
Potrebujeme kontakt na vás, aby sme vám tieto informácie mohli odovzdať.

Sme na trhu už od začiatku krízy. Realitný trh poznáme veľmi dobre. Predali sme stovky bytov a domov. Denne pripravujeme cenové analýzy pre našich klientov. Radíme im, akú má ich nehnuteľnosť hodnotu a za akú najlepšiu cenu sa môže predať.
Takúto cenovú analýzu teraz pripravíme aj pre vás.

Ďakujeme za váš záujem. Vašu dôveru si veľmi vážime.

Naši odborníci vám pripravia cenovú analýzu. V krátkom čase sa s vami telefonicky spojíme.

Získate nielen nezávislý pohľad na aktuálnu trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti, ale aj cenné rady, ako ju predať za najvyššiu cenu. Už teraz si môžete pripraviť vaše ďalšie otázky, ktoré vás pre prípadný predaj vašej nehnuteľnosti zaujímajú.

A navyše ste zaradení do žrebovania o 3-dňový luxusný wellness pobyt
ALL INCLUSIVE.