PonukaByvania.sk
BARTA Stanislav
 0908 737 004  BARTA-ZVNC-PonukaByvania.sk
Holubyho, 3 izbový byt, 166 m2
"Čo sa týka celkového feelingu zo spolupráce, je pozitívny. Na e-maily mi bolo odpovedané vždy maximálne do pár hodín. Inzerát pekne urobený aj fotky, hneď nás zaujal. Samotná prezentácia na obhliadke bola naozaj výborná, na všetky otázky odpovedal maklér hneď. Veci, ktoré potreboval dodatočne zistiť od majiteľa nám dal do jedného dňa vedieť. Maklér bol milý, ústretový, profesionálny, všetky problémy vyriešil promptne a rýchlo."

Marián V., kupujúci
PREDANÉ - HOLUBYHO, 3-i byt, 166 m2 - novostavba s NAJVäČŠOU TERASOU, centrum, garáž predané
Rajčianska, 3 izbový byt, 70.21 m2
"Pán Vohrálik je dobrý, na profesionálnej úrovni. Bol ochotný, buď zabezpečil on čo bolo treba, alebo hneď zisťoval, kto by to zabezpečil. Veľa mi pomohol aj keď sme už bývali a  mal som nejaké otázky, neodbil ma, že to už nie jeho problém. Obchod prebehol v  pohode aj napriek korone."

Peter V., kupujúci
PREDANÉ - RAJČIANSKA, 3-i byt, 70 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, lesopark, CYKLOTRASA, ideálny pre mladú rodinu predané
Pri Štadióne, 3 izbový byt, 78.14 m2
"Oslovila nás prezentácia bytu, ktorá bola veľmi príjemná. Obchod prebehol v poriadku a záležitosti na katastri aj pomoc s hypotékou prebehla pomerne rýchlo aj napriek tomu, že počas kúpy prišla korona a obmedzenia."

Oľga K., kupujúca
PREDANÉ - PRI ŠTADIÓNE, 3-i byt, 78 m2 – ZREKONŠTRUOVANÝ, vlak. spojenie, MESAČNÉ NÁKLADY 70 EUR, cyklotrasy predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Všetko prebehlo maximálne v poriadku a bez problémov. Právne veci boli pripravené a nachystané, takže úplna pohoda. V inzeráte boli uvedené všetky podstatné informácie. Spolupráca s vami bola proste super."

Roman T., kupujúci
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Som veľmi spokojná, 10 z 10-tich. Páčilo sa nám úplne všetko od prvého momentu, keď sme prišli na obhliadku. Zaľúbili sme sa do bytu, spolupráca s maklérom aj hypomaklérom bola úplne perfektná, celú dobu. Obrátime sa na vás aj znova. Ja nemám čo vytknúť, všetko bolo skvelé, dajte všade plný počet hviezdičiek :-)."

Monika F., kupujúca
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Račianska, 2 izbový byt, 54.3 m2
"V minulosti som mal viacero zlých skúseností, ale spolupráca s PonukaByvania.sk bola vynikajúca. Maklér mi všetko ochotne vysvetlil, vždy bol dostupný na e-maily aj telefóne. Ja som prišiel iba na podpis. Jednoducho profesionál, z ktorého som bol nadšený. Právny servis bol tiež výborný a prehľadný a do detailu vysvetlený od makléra. Pánovi Bartovi dôverujem, odporučil som ho aj svojim známim a s kanceláriou by som spolupracoval znova."

Radovan V., kúpujúci
PREDANÉ - RAČIANSKA, 2-i byt, 54 m2 - kompletná rekonštrukcia, BALKÓN, ihneď voľný, ELEKTRIČKA predané
Sibírska, 1 izbový byt, 20.72 m2
"Komunikácia s maklérom, či už osobná alebo mailom bola promptná a bez problémov. Keďže nepracujem v realitách, odbornosť makléra neviem presne ohodnotiť avšak z môjho pohľadu bola na vysokej úrovni. Bola som veľmi spokojná s fotkami a text v inzeráte bol tiež zodpovedajúci. Bezproblémová kvalita právneho servisu, kde všetko prebehlo hladko."

Monika L., kupujúca
PREDANÉ - SIBÍRSKA, 1-i byt, 21 m2 – slnečný, TEHLA, kompletná REKONŠTRUKCIA, skvelá občianska vybavenosť, náklady pre 2 osoby 58 EUR/mes. predané
Jasovská, 1 izbový byt, 39 m2
"Maklér vyriešil všetko k mojej spokojnosti."

Michaela H., kupujúca
PREDANÉ - JASOVSKÁ, 1-i byt, 39 m2 – kompletná REKONŠTRUKCIA, samostatná kuchyňa,  klimatizácia, zariadený, pivnica – MOŽNOSŤ PREROBIŤ na 2-i byt predané
Kittsee, Rodinný dom, 207.91 m2
"Vaše služby by som opäť využil a aj vás odporučil známym. Voči osobnému maklérovi nemám žiadne výhrady, bol fajn a vyznal sa. S prezentáciou nehnuteľnosti a prípravou zmluvy som bol tiež spokojný. Všetko prebehlo v poriadku."

Jakub L., kupujúci
PREDANÉ - KITTSEE, 5-i dom, 208 m2 – nízkoenergetická NOVOSTAVBA, pozemok 594 m2, okraj obce, výhľad, VÝNIMOČNE PRECÍZNE VYHOTOVENIE predané
Dopravná, 2 izbový byt, 55.54 m2
"Fotky boli veľmi dobré a reálne. Práca so zmluvami aj všetko ostatné v právnom servise išlo naozaj rýchlo. Bola som spokojná."

Anna P., kupujúca
PREDANÉ - DOPRAVNÁ, 2i byt, 56 m2 –  priestranný byt, tehla, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, šatník, pivnica, ZARIADENIE V CENE predané