PonukaByvania.sk
BARTA Stanislav
 0908 737 004  BARTA-ZVNC-PonukaByvania.sk
Pečnianska, 3 izbový byt, 78 m2
"Super, všetko v pohode. Páčil sa mi ľudský prístup, inzerát, fotky, aj komunikácia s maklérom."

Alica N., predávajúca
PREDANÉ - PEČNIANSKA, 3-i byt, 78 m2 - VÝHĽAD na hrad, ŠKÔLKA PRED DOMOM, skvelá dostupnosť, TOP LOKALITA predané
Tomášikova, 1 izbový byt, 46 m2
"Fotky v inzeráte boli naozaj pekné. Oceňujem prístup, komunikáciu, naozaj sa snažíte a odpovedáte svižne. S maklérom sa mi spolupracovalo výborne, reagoval rýchlo. Určite vás oslovím aj v budúcnosti, keď budem riešiť otázku bývania. Právne veci išli ľahko, postup bol jasný, presne vysvetlený, potom sa išlo podľa neho bez problémov, aj napriek predĺženiu kvôli korone. Odporúčam."

Zoran L., predávajúci
PREDANÉ - TOMÁŠIKOVA, 1-i byt, 46 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, šatník, garážové státie, FRESH MARKET, Kuchajda predané
Jamnického, 3 izbový byt, 71.18 m2
"Predaj sa konal v čase korony, ale celý obchod prebehol podľa mojich predstáv. Mám aj kamarátov maklérov u konkurencie, ale vybral som si vás na základe referencie a tá sa mi aj potvrdila. Nemusel som sa o nič starať a k tomu, čo som mal urobiť, som dostal inštrukcie. Myslel som si, že budete odo mňa potrebovať viac, ale predaj ste zvládli v podstate sami. Ohľadom právneho servisu sme nemuseli nič riešiť. Keď ide všetko samo, to je najlepšia vizitka."

Branislav P., predávajúci
PREDANÉ - JAMNICKÉHO, 3-i byt, 71 m2 - kompletná REKONŠTRUKCIA, exkluzívny VÝHĽAD na Rakúsko predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Bola som veľmi spokojná a hneď som vás aj odporučila. Nič by som nemenila, a to svedčí o tom, že ani u vás netreba nič meniť a robíte to veľmi dobre."

Mária B., predávajúca
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Nebolo niečo, čo by som vytkol. Maklér bol vždy ochotný, reakčné doby boli v poriadku. Vážim si ľudskosť, ochotu. Bola tam veľká snaha pomôcť, v  tomto je pán Vohrálik super. Právne ste to mali tiež dobre podchytené."

Lukáš B., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Žitná, Rodinný dom, 193.1 m2
"Kanceláriu odporúčam. Profesionálny prístup, prišiel profi fotograf, následne to bolo profi zverejnené v inzercii. Komunikácia so mnou aj so zákazníkmi prebiehala tiež veľmi profesionálne, je proste vidieť, že je tam nastavený konkrétny proces. Prezentáciu nehnuteľnosti máte naozaj veľmi dobre zvládnutú, to oceňujem. S maklérom sa spolupracovalo v pohode, vždy sme sa na všetkom dohodli."

Michal K., predávajúci
PREDANÉ - CHORVAT. GROB, 5-i dom, 193 m2 - POZEMOK 619 m2, novostavba, PRESKLENÉ IZBY, ideálne rodinné bývanie predané
Sibírska, 1 izbový byt, 20.72 m2
"Určite by som vás odporučila svojim známym, keďže som bola spokojná. Najviac sa mi páčilo, že maklér bol veľmi empatický a zároveň rýchlo a obratom reagoval na moje otázky, čo mi veľmi vyhovovalo. V porovnaní s maklérmi, s ktorými som sa pred tým stretla odbornosť Stana Bartu bola určite na jednotku."

Veronika B., predávajúca
PREDANÉ - SIBÍRSKA, 1-i byt, 21 m2 – slnečný, TEHLA, kompletná REKONŠTRUKCIA, skvelá občianska vybavenosť, náklady pre 2 osoby 58 EUR/mes. predané
Jasovská, 1 izbový byt, 39 m2
"Fotky a text v inzeráte boli fakt dobré. V rámci komunikácie sme boli s maklérom spokojní. Keď sme potrebovali hocičo vedieť, vedel poradiť. Celkovo ste odviedli lepšiu prácu ako ostatné realitky na trhu."

Jozef V., predávajúci
PREDANÉ - JASOVSKÁ, 1-i byt, 39 m2 – kompletná REKONŠTRUKCIA, samostatná kuchyňa,  klimatizácia, zariadený, pivnica – MOŽNOSŤ PREROBIŤ na 2-i byt predané
Galbavého, 2 izbový byt, 38 m2
"Komunikácia s maklérom bola veľmi dobrá. Je to odborník, vedel si poradiť so všetkým, na čo som sa pýtala. Inzerciou som bola veľmi milo prekvapená, fotky boli skvelé, celkovo super prezentácia. Bola som veľmi spokojná, nemám sa na čo sťažovať. Byt cez vás predával môj priateľ, boli sme veľmi spokojní, tak som cez vás predávala aj ja. Nemám čo vytknúť, my sme spokojní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, ak sa niečo v budúcnosti naskytne."

Silvia V., predávajúca
PREDANÉ - GALBAVÉHO, 2-i byt, 38 m2 – ZARIADENÝ, kompletná REKONŠTRUKCIA, vnútorný bioKRB, príjemná lokalita plná zelene, dobré PARKOVANIE predané
Dopravná, 2 izbový byt, 55.54 m2
"Kedže sa v tomto odbore veľmi nepohybujem, neviem to ohodnoniť inak ako laicky. Moja známka je však číslo jedna. Aj fotky boli fajn."

Miloš K., predávajúci
PREDANÉ - DOPRAVNÁ, 2i byt, 56 m2 –  priestranný byt, tehla, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, šatník, pivnica, ZARIADENIE V CENE predané