PonukaByvania.sk
BEREC Ivan, Ing.
 0905 303 100  BEREC-ZVNC-PonukaByvania.sk
Čmelíkova, 3 izbový byt, 67 m2
"Maklér bol príjemný, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia aj pre laika. Najviac sa mi páčila pohotovosť a rýchlosť odpovedania. Komunikovalo sa mi veľmi dobre, vyhovovala mi aj online komunikácia, whatsapp, sms. Ak sa niečo riešilo, odpoveď bola vždy maximálne na druhý deň. Najviac si vážim trpezlivosť s  komunikáciou. Keď človek niečo vybavuje a má si brať hypotéku na 30 rokov, tak potrebuje vysvetliť niektoré veci aj 2-3 krát. Inzerát bol veľmi dobre spracovaný, na obhliadke sme dostali prospekt, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Aj keď človek odíde z obhliadky, môže si kresliť do pôdorysu a  má všetky základné informácie po ruke a vytlačené. Zmluvné podklady som dostala včas a mala som priestor ich riadne preštudovať. "

Jana P., kupujúca
PREDANÉ - ČMELÍKOVA, 3-i byt, 67 m2 - TOP LOKALITA, ticho, zeleň, ELEKTRIČKA, bezproblémové parkovanie predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Ponuka Bývania sú naozaj fajn ľudia. Všetko bolo výborné. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Komunikoval výborne a  stále, všetky informácie a  podklady sme dostali včas, profesionalita bola úplne super. Ak by som v budúcnosti riešila otázku bývania určite by som sa obrátila na vás a vašu prácu odporúčam aj mojim známym."

Ingrid H., kupujúca
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Osuského, 1 izbový byt, 38 m2
"Výborný dojem, bola som veľmi spokojná, kanceláriu odporúčam ďalej. Najviac sa mi páčila úroveň právneho zastúpenia a podchytenia právnych otázok. Komunikácia s maklérom bola v najlepšom poriadku aj prezentácia nehnuteľnosti bola dobrá."

Patrícia D., kupujúca
PREDANÉ - OSUSKÉHO, 1-i byt, 38 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA bytu aj domu, cyklotrasa, VÝBORNÉ SPOJENIE MHD predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Všetko prebehlo dobre, nemám žiadne výhrady - prišiel som, kúpil som a vybavené. Vaše služby využijem aj nabudúce. S maklérom sa komunikovalo super. Inzerát bol spravený veľmi dobre, fotky viem oceniť, lebo sa tiež venujem fotografii, bolo to dobre nafotené. Viem, ako katastrofálne niektoré kancelárie fotia, zaujalo ma to a  na základe inzercie som sa bol na byt pozrieť."

Slavomír S., kupujúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Opletalova, 3 izbový byt, 90.44 m2
"Kúpa nehnuteľnosti s vami bola veľmi jednoduchá, nemusel som veľa spraviť. Pri kúpe bytu začala korona, no právne procesy prebehli aj tak úplne v poriadku. Kancelária mala profesionálny prístup, veľmi rýchle jednanie. Nekupoval som ešte byt v  Bratislave. Všetci mi hovorili, aké to je zložité, ale vďaka Vám, som mal všetko veľmi jednoduché a rýchle. Najviac sa mi páčilo, že som takmer nič nemusel urobiť, všetko vybavila kancelária za mňa. Maklér bol veľmi príjemný človek a páčila sa mi jeho komunikácia. Vedeli sme, čo máme urobiť, všetko bolo zjednodušené a o všetkom som vedel vopred. Inzerát bol veľmi dobrý, ostatné inzeráty, ktoré sme pozerali predtým, mali klamlivé fotky."

Viliam M., kupujúci
PREDANÉ - OPLETALOVA, 3-i byt, 90 m2 - zariadený, TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, Devínsky Dvor predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Celkový dojem v celku pozitívny, jednanie špičkové, servis špičkový, pán Hrúzik tip top. Odporúčam vás ďalej. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Rýchla odozva, nemusel som nikdy čakať. Ako najväčšiu pridanú hodnotu vnímam otvorenosť, úprimnosť, spôsob vystupovania. Maklér nepôsobil dojmom, že je to nacvičené, bol prirodzený a osobný. Všetky informácie, ktoré sme potrebovali boli v  inzeráte. Nebol rozdiel medzi inzerátom a realitou."

Peter H., kupujúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Komunikácia veľmi dobrá a profesionálna, prístup taktiež. Páčilo sa mi ponúknuté riešenie, že neprídem o  zálohu, ak budem riešiť hypoúver cez vášho poradcu a úver by nevyšiel, to bolo super."

Ľuboš S., kupujúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané
Hroznová, 1 izbový byt, 32 m2
"Ak bude niekto potrebovať predať alebo kúpiť nehnuteľnosť určite odporučím vás. Bola som spokojná, nenastal žiaden problém, všetko bolo rýchlo a maklér veľmi milý. Najviac som sa stretávala s pánom Berecom, takže viem hodnotiť najviac jeho. Páčil sa mi jeho profesionálny prístup a ochota. Nemám žiadne výhrady, komunikácia bola vždy v poriadku, maklér bol dochvíľny, vysvetlil čo bolo treba, som absolútne spokojná. Najviac si vážim priateľský a profesionálny prístup zároveň. Právne záležitosti prebehli ako mali a zmluva bola zrozumiteľná."

Barbora H., kupujúca
PREDANÉ - HROZNOVÁ, 1-i byt, 32 m2 - zastrešená TERASA, výborná dostupnosť do CENTRA, zariadený, IHNEĎ VOĽNÝ predané
Jána Stanislava, 2 izbový byt, 62.65 m2
"Musím povedať, že maklérovu odbornosť hodnotím veľmi dobre. Zvládal všetky moje otázky od právnych vzťahov až po vyslovene technické veci. Inzerát bol taktiež veľmi dobrý. Ja som konzervatívny človek a vyhovovalo mi dostať do ruky prezentáciu nehnuteľnosti, dokonca farebnú, nie len to, čo vidím na internete. Celý obchod prebehol hladko a bez problémov, takže spokojnosť."

Alexander P., kupujúci
PREDANÉ - JÁNA STANISLAVA, 2-i byt, 63 m2 - ZREKONŠTRUOVANÝ BYTOVÝ DOM, nízke náklady, loggia a až 110 m2 veľká PREDZÁHRADKA predané
Kataríny Brúderovej, Rodinný dom, 149.48 m2
"Komunikácia s maklérom bola výborná. Bol to odborník, na všetko vedel adekvátne odpovedať a právne veci riešil s advokátom. Právny servis bol v poriadku. Celej spolupráci by som nič nevytkol."

Peter L., kupujúci
PREDANÉ - KATARÍNY BRÚDEROVEJ, 4,5-i dom, 150 m2 – novostavba, pozemok 305 m2, súkromné a bezpečné KONDOMÍNIUM predané