PonukaByvania.sk
BEREC Ivan, Ing.
 0905 303 100  BEREC-ZVNC-PonukaByvania.sk
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Dojem zo spolupráce je veľmi pozitívny. Pán Berec bol veľmi ústretový a  veľmi profesionálny, mal som z  toho veľmi dobrý pocit. Obchod sa ku koncu trošku zauzľoval kvôli katastru. To sa už netýkalo kancelárie no aj napriek tomu sa pán Berec stále staral až do konca aj napriek tomu, že to nebola už jeho starosť a nemusel do toho vôbec vstupovať. To si veľmi vážim. Z ľudského hľadiska mi bol celý proces s vami veľmi sympatický. So zmluvami nebol žiaden problém, bolo to dohodnuté aj na notárskom úrade a bolo vidieť, že tam máte dobré meno."

Peter T., predávajúci
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Pán Berec bol sympatický. Predávali sme 2 byty a kupovali 1 a do toho ešte aj prišla korona, takže je to také na spomienku :-). Právny servis v  pohode, všetko sme vyriešili za chvíľočku, nebol problém. Obrátila by som sa na vás pri budúcom predaji/kúpe."

Elena B., predávajúca
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Spolupráca bola seriózna a korektná, všetko fungovalo ako malo. Vaše služby by som využil aj druhýkrát. Najviac sa mi páčilo informovanie o priebehu - o záujemcoch, ďalšom postupe. Nič by som nemenil, s maklérom sa komunikovalo super. Mal seriózny a ľudský prístup. Prezentácia nehnuteľnosti bola na veľmi slušnej úrovni. K právnemu servisu nemám pripomienky a odporučil by som vás aj mojim známym."

Štefan J., predávajúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.12 m2
"Byt sa predal rýchlo, maklér bol profík. Spolupráca s Vami bola ukážková. Maklér bol dochvíľny, zastihnuteľný na telefóne, vysvetlil mi proces tak, že som sa naučil niečo nové aj keď som už mal skúsenosť s predajom. Vážim si profesionalitu a rýchlosť predaja, celkovo som veľmi spokojný. Fotky a inzerát boli veľmi pekné."

Miroslav A., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, výborné NAPOJENIE na hlavné ťahy, ZARIADENÝ predané
Tramínová, Rodinný dom, 155 m2
"Prišiel fotograf krásne to nafotil, nemám čo dodať. Máme len superlatívy, profesionálne odfotené, profesionálne odprezentované, asi aj vďaka tomu sme to tak rýchlo predali. Bola som maximálne spokojná, nemám čo dodať, už sme s  vami v minulosti spolupracovali. Najviac oceňujem maklérovu akčnosť. S  pánom Berecom to bola úplne luxusná spolupráca, bolo vidieť že má premyslenú taktiku, boli sme informovaní o obhliadkach a  o  každom kroku. Na čom sme sa dohodli, to bolo, boli sme pravidelne informovaní. Každý týždeň boli obhliadky a ak chceli ísť záujemcovia veľmi pod cenu, ktorú sme si stanovili, hneď ich stopol a byt nakoniec predal o pár stoviek drahšie ako bola cena."

Bibiana P., predávajúca
PREDANÉ - SVÄTÝ JUR, 4-i dom, 155 m2 - POZEMOK 262 m2, blízko lesa, RELAXAČNÁ ZÁHRADA, tehlová novostavba predané
Majerníkova, 4 izbový byt, 128.8 m2
"Ponuka Bývania zanechala dobrý dojem, vybral by som si ich aj znova. Pán Berec bol profesionál, je veľmi spoľahlivý, chodí načas, načas dáva informácie. Bola to skvelá spolupráca. Najviac sa mi páčila spoľahlivosť a  pripravenosť. Keď prišli záujemcovia, maklér mal pripravené materiály, vedel všetko o  nehnuteľnosti, ja som nemusel do toho vstupovať ani nič vysvetľovať. Právny servis bol v poriadku a všetko išlo hladko, vrátane katastra."

Miron. Z, predávajúci
PREDANÉ - MAJERNÍKOVA, 4-i byt, 129 m2 - BLÍZKO LESA, vlastné PARKOVANIE, pokoj a ticho, TEHLOVÁ novostavba predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Kancelária bola profesionálna. Využil by som vaše služby znova a vašu prácu odporučím aj známym. Komunikácia veľmi dobrá, prístup taktiež. Na spolupráci by som nič nemenil, som spokojný."

Miroslav Ch., predávajúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané
Komárnická, 2 izbový byt, 63 m2
"Spolupráca s PonukaByvania.sk bola perfektná, som veľmi spokojný. Najviac oceňujem ústretovosť makléra, ktorý bol úplne super a nemám k nemu ani jednu pripomienku. Veľmi ochotný, komunikatívny, vedel vo všetkom poradiť, vedel aké sú ceny bytov, nebolo treba ani znížiť cenu a bez problémov predal. Byt bol super nafotený, lepšie ako realita. Byt som na fotkách skoro nespoznal, fotograf je umelec a je ho u vás škoda. Aj budúce otázky bývania by som riešil s vami a určite vás odporučím aj ďalej."

Milan S., predávajúci
PREDANÉ - KOMÁRNICKÁ, 2,5-i byt, 63 m2 - BALKÓN aj LOGGIA, výborná vybavenosť, ELEKTRIČKA a Štrkovec na skok predané
Jána Stanislava, 2 izbový byt, 62.65 m2
"Vaše služby by som využila opäť, makléra hodnotím na jednotku. S maklérom som bola nadmieru spokojná, rovnako tak aj s celou spoluprácou. Nemám ani v najmenšom čo vytknúť. Fotky boli skvelé a aj s právnym servisom som bola spokojná."

Katarína G., predávajúca
PREDANÉ - JÁNA STANISLAVA, 2-i byt, 63 m2 - ZREKONŠTRUOVANÝ BYTOVÝ DOM, nízke náklady, loggia a až 110 m2 veľká PREDZÁHRADKA predané
Hraničná, 2 izbový byt, 89.21 m2
"Vaše služby by som využila opäť, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti a určite by som vás odporučila aj svojim známym. Bola som maximálne spokojná. Stretla som sa už s kadejakými maklérmi, ale Váš maklér bol jednoznačne najlepší, veľmi proaktívny, ochotný a ústretový. Nemusela som absolútne nič riešiť sama. Inzerát bol výborný, ohľadom právneho servisu prebehlo všetko ako malo. Bola to pre mňa dokonalá spolupráca. V pondelok sme zverejnili inzerát, vo štvrtok boli prvé obhliadky, z ktorých boli hneď tri ponuky a následný predaj."

Lucia Š., predávajúca
PREDANÉ - HRANIČNÁ, 2-i byt, 89 m2 – veľký BEZBARIÉROVÝ byt, rekonštruovaný, KRYTÁ TERASA, šatník, použité masívne drevo predané