LUPTÁK Peter, Ing. | PonukaByvania.sk
LUPTÁK Peter, Ing.
 0918 737 155  LUPTAK-ZVNC-PonukaByvania.sk

Peter Lupták

 

V oblasti realitného trhu sa objavoval už dávnejšie, jeho hlavnou činnosťou bola realizácia investičných projektov a predaja finančných produktov. Jeho silnou stránkou je práve práca s klientom, ako aj znalosť obchodných praktík.

 

 

Ako si sa prepracoval k pôsobeniu v maklérskej kancelárii PonukaByvania.sk?

Už dlhšie som uvažoval o zakotvení v dobrej realitnej kancelárii. Až PonukaByvania.sk naplnila moje očakávania. Oslovila ma hlavne prístupom ku klientovi a prehľadnosťou riešenia jeho realitného rozhodnutia. No najdôležitejším stupienkom v rozhodovaní bola vnútorná organizácia práce, priateľské vzťahy a vzájomná spolupráca.

 

Čo ťa najviac baví na práci makléra?

Ľudia sú nevyčerpateľnou studnicou životných príbehov a skúseností. Veľmi rád ich poznávam. Niet dňa, kedy sa nedozviem niečo nové, čo môžem využiť pre svoj rast, ale hlavne v prospech úspešného obchodu. Táto cesta mi umožňuje napĺňať nielen svoje ciele, ale hlavne sny klientov. Najväčšou  odmenou pre mňa je spokojnosť oboch klientských strán.

 

Čomu sa venuješ vo voľnom čase?

Hlavne ho venujem deťom a rodine. Medzi činnosti, ktoré ma vedia znovu „nakopnúť“, patrí bicykel a lesné chodníky na Devínskej kobyle. Ale rovnako ma môžete stretnúť na chodníkoch a hrádzi cestou do Čunova, prípadne Hamuliakova. No v Hamuliakove sa venujem skôr lapaniu vetra do plachty windsurfingu.

 

Vaše názory

Moje novinky