PonukaByvania.sk | Odborníci na realitný biznis v Bratislave
pracujeme inak ako ostatní… a preto sme úspešní

Ako pracujeme *EXKLUZÍVNE
 

Chcete predať alebo kúpiť bývanie?
Ste na správnom mieste.
 

Poskytujeme profesionálne a komplexné realitné služby. Celá naša obchodná stratégia je nastavená tak, aby sme úspešne predávali. Našim klientom a ich nehnuteľnostiam venujeme veľkú pozornosť od začiatku až do konca. Chystáte sa predsa urobiť obchod vášho života. A my chceme, aby ste boli nadšení.
 


 

Preto u nás maklér nie je sólo hráč. Sme tím. Každý robí to, čo vie najlepšie:

 

MaklérNS sa stará o svojich klientov. Dokonale pozná situáciu na realitnom trhu a svoje skúsenosti využíva vo váš prospech. Neustále mu je k dispozícii celý tím, ktorý s ním intenzívne spolupracuje.
 

Zmluvy a všetky právne záležitosti vyrieši interný doktor právNS a (s)právny tím našej advokátskej kancelárieNS. Poskytujeme najvyššiu možnú právnu ochranu: zmluvy autorizované advokátom. Advokát zabezpečí, aby ste sa nestali obeťou podvodu alebo fatálnej chyby.
 

Hypotéku za najlepších podmienok dokáže vybaviť náš hypomaklérNS. Vybavili sme už stovky hypoték, vieme v tom chodiť. Preto máte získanie hypotéky u nás garantované. Ručíme za to vrátením depozitu.
 


 

Kreatívny marketingový tímNS zabezpečí efektívny marketing pre jedinečné zviditeľnenie práve vašej nehnuteľnosti. Pripravíme kvalitné fotografie, podrobný a presne štruktúrovaný popis nehnuteľnosti a samozrejme pôdorysy pre dokonalú predstavu o dispozičnom riešení.
 

Zavolajte do nášho callcentraNS na číslo 0905 111 675, povedzte nám čo potrebujete riešiť a my sa o to postaráme. Všetky informácie budú odovzdané do správnych rúk a čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie spracované.
 

Zastavte sa u nás na kávu! Naša asistentka sa postará, aby ste sa u nás cítili výborne. V diskrétnej atmosfére môžete nerušenie riešiť všetko, čo potrebujete.
 

Svoju prácu robíme s láskou

Najdôležitejší je pre nás výnimočný prístup ku klientom. Vaše záujmy sú pre nás prvoradé. Ak medzi našich klientov patríte, viete o čom hovoríme. Ak nie, bude nám potešením vás o tom presvedčiť.


doteraz sme našim klientom predali nehnuteľnosti za viac ako

 

270 000 000 €

 


Aj vám pomôžeme urobiť obchod vášho života, z ktorého budete nadšení.

 

Sme tu pre vás vždy, keď budete potrebovať poradiť v oblasti realitných transakcií.
Nezabudnite, že odteraz máte svojho osobného makléraNS a k dispozícii tím realitných profesionálov.

Zároveň máte svojho právnika - náš interný advokát sa so svojim právnym tímom postará o všetky odborné a právne náležitosti. Zabezpečí, aby vám uzatvorením zmluvy nehrozilo žiadne riziko a aby ste sa nestali obeťou podvodu či fatálnej chyby.Naše hodnoty I Etický kódex


Aj my sme dobrý anjel!

"Utrpenie a bolesť sú vždy záväzné pre veľké poznanie a hlboké srdce." (F. M. Dostojevskij)
 

Naša kancelária sa Dobrým Anjelom stala v decembri 2009. Vtedy sme ešte boli súčasťou siete RE/MAX na Slovensku a ako prvá kancelária z tejto siete sme vstúpili medzi Dobrých Anjelov. Odvtedy pravidelne finančne prispievame. Aj vďaka vám, našim klientom, môžme takto pomáhať tým, ktorí si nemôžu pomôcť sami.

Vy ešte nie ste Dobrým Anjelom?