PonukaByvania.sk | Ďakujeme, že ste nadšení!
*budete nadšení

Vaše názory

Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem zo spolupráce bol vynikajúci, maximálna spokojnosť. Páčili sa mi promptné reakcie na všetko, ústretovosť a Vaša profesionalita. Tak ako mi boli podávané veci, bolo vždy všetko jasné. Všetko prebiehalo rýchlo a promptne, nič nebol problém, všetko sa vždy rýchlo dohodlo. Komunikácia bola rýchla a jasná, najviac oceňujem, že ste sa mi nikdy nesnažili nič zamlčať, nemal som pocit, že sa niečo rieši poza môj chrbát a podobne, ako som už zažil, všetko bolo vždy korektné a jasné. Na Vašej stránke bolo všetko potrebné info, a bola veľmi prehľadná. V inzeráte bola mapka, pôdorys a všetky dôležité informácie. Veľmi sa mi páčilo, že ste sa nesnažili nehnuteľnosť umelo „stageovať“ doplnkami, ktoré sa potom odtiaľ zoberú preč a keď tam človek reálne dôjde na obhliadku, nehnuteľnosť vyzerá úplne inak. Tiež beriem ako veľké plus, že máte riešené právne veci svojou advokátskou kanceláriou, všetko bolo rýchle, nenastali žiadne problémy ani odklady.

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem bol super, perfektný. Dovolila som si napísať Vám aj google recenziu, kde som to všetko zhrnula. Prekvapil ma vysoko profesionálny prístup, nie všetky realitky to takto majú, dokonca by som povedala že takmer žiadna. Vo Vašom prípade nemôžem vytknúť absolútne nič. Najviac sa mi páčila vysoká informovanosť, vedela som o každom kroku, nenastala žiadna situácia ani moment, kde by som nevedela, čo sa práve v procese predaja deje. Vynikajúci naozaj vyslovene end-to-end servis, od začiatku do konca. Všetko bolo bezchybné, žiaden zádrheľ, či prezentácia nehnuteľnosti, či právny servis. Nielenže by som sa na Vás určite obrátila v budúcnosti ja, ale odporúčam Vás aj všetkým naokolo, ktorí chcú riešiť niečo s nehnuteľnosťami.

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Dvojkrížna, 2 izbový byt, 55.25 m2
Ja som asi veľmi náročný klient, pretože som advokát, ale je to hlavne o detailoch. Pre mňa to najlepšie z celého procesu bolo na záver, a to Vaša kúpna zmluva. Bola presne taká, ako má kúpna zmluva byť, advokátka ju zautorizovala ako bolo od začiatku sľúbené, celkovo to, ako kvalitne bola vypracovaná bolo jedno veľké plus. Teraz keď už viem s čím mám počítať, išiel by som do toho s vami znova, s maklérom riešim aj svoju ďalšiu kúpu. Obrátil sa na mňa aj môj známy, ktorý tiež v súčasnosti rieši cez Vás kúpu bytu, tak som mu dal informácie, a potvrdil mu, že sa nemá čoho obávať.

PREDANÉ - DVOJKRÍŽNA, 2-i byt, 55 m2, REKONŠTRUKCIA bytu a domu, LOGGIA, ihneď voľný predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 55 m2
Napísal som Vám aj recenziu na google, kde boli zhrnuté všetky pochvaly aké sme len mohli dať, boli sme mega spokojní. Všetko dopadlo presne tak, ako sme si predstavovali, dokonca lepšie. Nemám Vám čo vytknúť, aj keď som sa teraz na pár sekúnd zamyslel, viem, že spätná väzba je pre Vás dôležitá aby ste vylepšovali svoje služby, ale naozaj neviem na nič prísť ani keď sa snažím. My sme boli naozaj veľmi spokojní. Komunikácia s našim osobným maklérom bola presne ako sme si predstavovali. Určite ak budem riešiť v budúcnosti čokoľvek, tak sa obrátim iba na Vás.

PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 55m2 - NOVOSTAVBA, lukratívna lokalita, LOGGIA, 4x výťah predané
Kvačalova, 2 izbový byt, 68.3 m2
"Pán Kaliský aj pán Vysoký boli veľmi ústretový a vždy ochotný k mojím požiadavkám pri predaji a kúpe nového bytu. Vo všetkom mi vedeli poradiť aj pomôcť. Veľká vďaka. Bola som veľmi spokojná s ich prácou aj nad rámec ich povinností."

Anna S., predávajúca
PREDANÉ - KVAČALOVA, 2,5-i byt, 68 m2 – ZELEŇ A POKOJ, tehla, TOP lokalita, CENTRUM mesta na pešo predané
Holubyho, 3 izbový byt, 166 m2
"Čo sa týka celkového feelingu zo spolupráce, je pozitívny. Na e-maily mi bolo odpovedané vždy maximálne do pár hodín. Inzerát pekne urobený aj fotky, hneď nás zaujal. Samotná prezentácia na obhliadke bola naozaj výborná, na všetky otázky odpovedal maklér hneď. Veci, ktoré potreboval dodatočne zistiť od majiteľa nám dal do jedného dňa vedieť. Maklér bol milý, ústretový, profesionálny, všetky problémy vyriešil promptne a rýchlo."

Marián V., kupujúci
PREDANÉ - HOLUBYHO, 3-i byt, 166 m2 - novostavba s NAJVäČŠOU TERASOU, centrum, garáž predané
Pečnianska, 3 izbový byt, 78 m2
"Super, všetko v pohode. Páčil sa mi ľudský prístup, inzerát, fotky, aj komunikácia s maklérom."

Alica N., predávajúca
PREDANÉ - PEČNIANSKA, 3-i byt, 78 m2 - VÝHĽAD na hrad, ŠKÔLKA PRED DOMOM, skvelá dostupnosť, TOP LOKALITA predané
Čmelíkova, 3 izbový byt, 67 m2
"Maklér bol príjemný, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia aj pre laika. Najviac sa mi páčila pohotovosť a rýchlosť odpovedania. Komunikovalo sa mi veľmi dobre, vyhovovala mi aj online komunikácia, whatsapp, sms. Ak sa niečo riešilo, odpoveď bola vždy maximálne na druhý deň. Najviac si vážim trpezlivosť s  komunikáciou. Keď človek niečo vybavuje a má si brať hypotéku na 30 rokov, tak potrebuje vysvetliť niektoré veci aj 2-3 krát. Inzerát bol veľmi dobre spracovaný, na obhliadke sme dostali prospekt, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Aj keď človek odíde z obhliadky, môže si kresliť do pôdorysu a  má všetky základné informácie po ruke a vytlačené. Zmluvné podklady som dostala včas a mala som priestor ich riadne preštudovať. "

Jana P., kupujúca
PREDANÉ - ČMELÍKOVA, 3-i byt, 67 m2 - TOP LOKALITA, ticho, zeleň, ELEKTRIČKA, bezproblémové parkovanie predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Ponuka Bývania sú naozaj fajn ľudia. Všetko bolo výborné. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Komunikoval výborne a  stále, všetky informácie a  podklady sme dostali včas, profesionalita bola úplne super. Ak by som v budúcnosti riešila otázku bývania určite by som sa obrátila na vás a vašu prácu odporúčam aj mojim známym."

Ingrid H., kupujúca
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Dojem zo spolupráce je veľmi pozitívny. Pán Berec bol veľmi ústretový a  veľmi profesionálny, mal som z  toho veľmi dobrý pocit. Obchod sa ku koncu trošku zauzľoval kvôli katastru. To sa už netýkalo kancelárie no aj napriek tomu sa pán Berec stále staral až do konca aj napriek tomu, že to nebola už jeho starosť a nemusel do toho vôbec vstupovať. To si veľmi vážim. Z ľudského hľadiska mi bol celý proces s vami veľmi sympatický. So zmluvami nebol žiaden problém, bolo to dohodnuté aj na notárskom úrade a bolo vidieť, že tam máte dobré meno."

Peter T., predávajúci
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Kaštieľska, 1 izbový byt, 54.4 m2
"Maklér bol so mnou ochotný kedykoľvek komunikovať, riešili sme soboty, nedele, noci a tak ďalej :). Veľmi profesionálny a ochotný prístup, celkovo veľmi dobrý pocit. Maklér je profesionál, mal nachystané vždy perfektné podklady, veci mali vždy hladký priebeh, nezastavovalo sa to na nedotiahnutých zmluvách, dokumentoch a notároch. Čo sme mali dohodnuté, to tak aj prebehlo a  na ničom sa to nezadrhávalo, napr. keď sa to zdržalo na katastri, tak bol za to maklér osobne lobovať, aj keď to už nebolo v  jeho náplni."

Zuzana Z., kupujúca
PREDANÉ - KAŠTIEĽSKA, 1-i byt, 54 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, kompletne zariadený, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY predané
Rajčianska, 3 izbový byt, 70.21 m2
"Maklér je dobrý, na profesionálnej úrovni. Bol ochotný, buď zabezpečil on čo bolo treba, alebo hneď zisťoval, kto by to zabezpečil. Veľa mi pomohol aj keď sme už bývali a  mal som nejaké otázky, neodbil ma, že to už nie jeho problém. Obchod prebehol v  pohode aj napriek korone."

Peter V., kupujúci
PREDANÉ - RAJČIANSKA, 3-i byt, 70 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, lesopark, CYKLOTRASA, ideálny pre mladú rodinu predané