PonukaByvania.sk | Ďakujeme, že ste nadšení!
*budete nadšení

Vaše názory

Kvačalova, 2 izbový byt, 68.3 m2
"Pán Kaliský aj pán Vysoký boli veľmi ústretový a vždy ochotný k mojím požiadavkám pri predaji a kúpe nového bytu. Vo všetkom mi vedeli poradiť aj pomôcť. Veľká vďaka. Bola som veľmi spokojná s ich prácou aj nad rámec ich povinností."

Anna S., predávajúca
PREDANÉ - KVAČALOVA, 2,5-i byt, 68 m2 – ZELEŇ A POKOJ, tehla, TOP lokalita, CENTRUM mesta na pešo predané
Holubyho, 3 izbový byt, 166 m2
"Čo sa týka celkového feelingu zo spolupráce, je pozitívny. Na e-maily mi bolo odpovedané vždy maximálne do pár hodín. Inzerát pekne urobený aj fotky, hneď nás zaujal. Samotná prezentácia na obhliadke bola naozaj výborná, na všetky otázky odpovedal maklér hneď. Veci, ktoré potreboval dodatočne zistiť od majiteľa nám dal do jedného dňa vedieť. Maklér bol milý, ústretový, profesionálny, všetky problémy vyriešil promptne a rýchlo."

Marián V., kupujúci
PREDANÉ - HOLUBYHO, 3-i byt, 166 m2 - novostavba s NAJVäČŠOU TERASOU, centrum, garáž predané
Pečnianska, 3 izbový byt, 78 m2
"Super, všetko v pohode. Páčil sa mi ľudský prístup, inzerát, fotky, aj komunikácia s maklérom."

Alica N., predávajúca
PREDANÉ - PEČNIANSKA, 3-i byt, 78 m2 - VÝHĽAD na hrad, ŠKÔLKA PRED DOMOM, skvelá dostupnosť, TOP LOKALITA predané
Čmelíkova, 3 izbový byt, 67 m2
"Maklér bol príjemný, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia aj pre laika. Najviac sa mi páčila pohotovosť a rýchlosť odpovedania. Komunikovalo sa mi veľmi dobre, vyhovovala mi aj online komunikácia, whatsapp, sms. Ak sa niečo riešilo, odpoveď bola vždy maximálne na druhý deň. Najviac si vážim trpezlivosť s  komunikáciou. Keď človek niečo vybavuje a má si brať hypotéku na 30 rokov, tak potrebuje vysvetliť niektoré veci aj 2-3 krát. Inzerát bol veľmi dobre spracovaný, na obhliadke sme dostali prospekt, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Aj keď človek odíde z obhliadky, môže si kresliť do pôdorysu a  má všetky základné informácie po ruke a vytlačené. Zmluvné podklady som dostala včas a mala som priestor ich riadne preštudovať. "

Jana P., kupujúca
PREDANÉ - ČMELÍKOVA, 3-i byt, 67 m2 - TOP LOKALITA, ticho, zeleň, ELEKTRIČKA, bezproblémové parkovanie predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Ponuka Bývania sú naozaj fajn ľudia. Všetko bolo výborné. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Komunikoval výborne a  stále, všetky informácie a  podklady sme dostali včas, profesionalita bola úplne super. Ak by som v budúcnosti riešila otázku bývania určite by som sa obrátila na vás a vašu prácu odporúčam aj mojim známym."

Ingrid H., kupujúca
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Dojem zo spolupráce je veľmi pozitívny. Pán Berec bol veľmi ústretový a  veľmi profesionálny, mal som z  toho veľmi dobrý pocit. Obchod sa ku koncu trošku zauzľoval kvôli katastru. To sa už netýkalo kancelárie no aj napriek tomu sa pán Berec stále staral až do konca aj napriek tomu, že to nebola už jeho starosť a nemusel do toho vôbec vstupovať. To si veľmi vážim. Z ľudského hľadiska mi bol celý proces s vami veľmi sympatický. So zmluvami nebol žiaden problém, bolo to dohodnuté aj na notárskom úrade a bolo vidieť, že tam máte dobré meno."

Peter T., predávajúci
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Kaštieľska, 1 izbový byt, 54.4 m2
"Maklér bol so mnou ochotný kedykoľvek komunikovať, riešili sme soboty, nedele, noci a tak ďalej :). Veľmi profesionálny a ochotný prístup, celkovo veľmi dobrý pocit. Maklér je profesionál, mal nachystané vždy perfektné podklady, veci mali vždy hladký priebeh, nezastavovalo sa to na nedotiahnutých zmluvách, dokumentoch a notároch. Čo sme mali dohodnuté, to tak aj prebehlo a  na ničom sa to nezadrhávalo, napr. keď sa to zdržalo na katastri, tak bol za to maklér osobne lobovať, aj keď to už nebolo v  jeho náplni."

Zuzana Z., kupujúca
PREDANÉ - KAŠTIEĽSKA, 1-i byt, 54 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, kompletne zariadený, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY predané
Rajčianska, 3 izbový byt, 70.21 m2
"Maklér je dobrý, na profesionálnej úrovni. Bol ochotný, buď zabezpečil on čo bolo treba, alebo hneď zisťoval, kto by to zabezpečil. Veľa mi pomohol aj keď sme už bývali a  mal som nejaké otázky, neodbil ma, že to už nie jeho problém. Obchod prebehol v  pohode aj napriek korone."

Peter V., kupujúci
PREDANÉ - RAJČIANSKA, 3-i byt, 70 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, lesopark, CYKLOTRASA, ideálny pre mladú rodinu predané
Tomášikova, 1 izbový byt, 46 m2
"Fotky v inzeráte boli naozaj pekné. Oceňujem prístup, komunikáciu, naozaj sa snažíte a odpovedáte svižne. S maklérom sa mi spolupracovalo výborne, reagoval rýchlo. Určite vás oslovím aj v budúcnosti, keď budem riešiť otázku bývania. Právne veci išli ľahko, postup bol jasný, presne vysvetlený, potom sa išlo podľa neho bez problémov, aj napriek predĺženiu kvôli korone. Odporúčam."

Zoran L., predávajúci
PREDANÉ - TOMÁŠIKOVA, 1-i byt, 46 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, šatník, garážové státie, FRESH MARKET, Kuchajda predané
Jablonové, Rodinný dom, 211.1 m2
"Som rád, že ste nehnuteľnosť predali a že bolo viacero záujemcov. S maklérom sa pracovalo výborne. Inzerát, fotky aj právne zastrešenie bolo super. Ak by som znova niečo potreboval, určite sa ozvem pánovi Kaliskému."

Radoslav K., predávajúci
PREDANÉ - JABLONOVÉ, 4-i dom, 211 m2 - POZEMOK 557 m2, dizajnový dom, SÚKROMNÁ CESTA, zasklená terasa predané
Pri Štadióne, 3 izbový byt, 78.14 m2
"Oslovila nás prezentácia bytu, ktorá bola veľmi príjemná. Obchod prebehol v poriadku a záležitosti na katastri aj pomoc s hypotékou prebehla pomerne rýchlo aj napriek tomu, že počas kúpy prišla korona a obmedzenia."

Oľga K., kupujúca
PREDANÉ - PRI ŠTADIÓNE, 3-i byt, 78 m2 – ZREKONŠTRUOVANÝ, vlak. spojenie, MESAČNÉ NÁKLADY 70 EUR, cyklotrasy predané