Ako šikovne prepojiť obývačku s kuchyňou | PonukaByvania.sk
Ako šikovne prepojiť obývačku s kuchyňou

Inšpirácia od našich klientov: Ako šikovne prepojiť obývačku s kuchyňou

 

Aj vy túžite po krásnom otvorenom priestore, v ktorom sa bude ladne spájať kuchynská časť s obývacou? Pozrite sa, ako túto otázku vyriešili naši klienti. Všetky fotografie totiž pochádzajú zo skutočných slovenských domácností – z našej ponuky nehnuteľností.

 

1. Panelákový variant

Spojenie obývacej izby a kuchyne je v novostavbách už pomaly bežnou vecou. O tom, že sa to dá krásne vyriešiť aj v paneláku, svedčí byt našich klientov v Dúbravke.

2. Prepojená a oddelená zároveň

Zaujímavý nápad mali majitelia tohto 3-izbového bytu v Petržalke. Kuchyňa je voľne prepojená s obývacou časťou, avšak ak by sa náhodou domácim zunovalo toto prepojenie, môžu ju jednoducho oddeliť posuvnými dverami.

3. Klasika v modernej

Tradičným krokom je prepojiť obývaciu izbu s kuchyňou pomocou barového pultu. V kuchynskej časti ho tvoria skrinky na riad a z druhej strany si zaň možno sadnúť a vychutnať si napríklad raňajky. Takto to vyriešili naši klienti v petržalskej novostavbe...

4. Keď nábytok spája

Majiteľka tohto staromestského bytu túžila po priestrannej kuchyni. A tak sa rozhodla splniť si svoj sen vďaka vytvoreniu veľkej obytnej miestnosti s kuchynským kútom. Obidve časti jemne predeľuje dlážka,

5. Farebne zladené

Takto kráľovsky sa s centrálnou miestnosťou pohrali majitelia rodinného domu v Bodíkoch. Skutočne veľkorysý priestor pekne farebne zjednotili pomocou nestarnúcej bielo-čiernej kombinácie.

Spať na zoznam článkov