PonukaByvania.sk
BARTA Stanislav
 0908 737 004  BARTA-ZVNC-PonukaByvania.sk
Holubyho, 3 izbový byt, 166 m2
"Čo sa týka celkového feelingu zo spolupráce, je pozitívny. Na e-maily mi bolo odpovedané vždy maximálne do pár hodín. Inzerát pekne urobený aj fotky, hneď nás zaujal. Samotná prezentácia na obhliadke bola naozaj výborná, na všetky otázky odpovedal maklér hneď. Veci, ktoré potreboval dodatočne zistiť od majiteľa nám dal do jedného dňa vedieť. Maklér bol milý, ústretový, profesionálny, všetky problémy vyriešil promptne a rýchlo."

Marián V., kupujúci
PREDANÉ - HOLUBYHO, 3-i byt, 166 m2 - novostavba s NAJVäČŠOU TERASOU, centrum, garáž predané
Pečnianska, 3 izbový byt, 78 m2
"Super, všetko v pohode. Páčil sa mi ľudský prístup, inzerát, fotky, aj komunikácia s maklérom."

Alica N., predávajúca
PREDANÉ - PEČNIANSKA, 3-i byt, 78 m2 - VÝHĽAD na hrad, ŠKÔLKA PRED DOMOM, skvelá dostupnosť, TOP LOKALITA predané
Rajčianska, 3 izbový byt, 70.21 m2
"Pán Vohrálik je dobrý, na profesionálnej úrovni. Bol ochotný, buď zabezpečil on čo bolo treba, alebo hneď zisťoval, kto by to zabezpečil. Veľa mi pomohol aj keď sme už bývali a  mal som nejaké otázky, neodbil ma, že to už nie jeho problém. Obchod prebehol v  pohode aj napriek korone."

Peter V., kupujúci
PREDANÉ - RAJČIANSKA, 3-i byt, 70 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, lesopark, CYKLOTRASA, ideálny pre mladú rodinu predané
Tomášikova, 1 izbový byt, 46 m2
"Fotky v inzeráte boli naozaj pekné. Oceňujem prístup, komunikáciu, naozaj sa snažíte a odpovedáte svižne. S maklérom sa mi spolupracovalo výborne, reagoval rýchlo. Určite vás oslovím aj v budúcnosti, keď budem riešiť otázku bývania. Právne veci išli ľahko, postup bol jasný, presne vysvetlený, potom sa išlo podľa neho bez problémov, aj napriek predĺženiu kvôli korone. Odporúčam."

Zoran L., predávajúci
PREDANÉ - TOMÁŠIKOVA, 1-i byt, 46 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, šatník, garážové státie, FRESH MARKET, Kuchajda predané
Pri Štadióne, 3 izbový byt, 78.14 m2
"Oslovila nás prezentácia bytu, ktorá bola veľmi príjemná. Obchod prebehol v poriadku a záležitosti na katastri aj pomoc s hypotékou prebehla pomerne rýchlo aj napriek tomu, že počas kúpy prišla korona a obmedzenia."

Oľga K., kupujúca
PREDANÉ - PRI ŠTADIÓNE, 3-i byt, 78 m2 – ZREKONŠTRUOVANÝ, vlak. spojenie, MESAČNÉ NÁKLADY 70 EUR, cyklotrasy predané
Jamnického, 3 izbový byt, 71.18 m2
"Predaj sa konal v čase korony, ale celý obchod prebehol podľa mojich predstáv. Mám aj kamarátov maklérov u konkurencie, ale vybral som si vás na základe referencie a tá sa mi aj potvrdila. Nemusel som sa o nič starať a k tomu, čo som mal urobiť, som dostal inštrukcie. Myslel som si, že budete odo mňa potrebovať viac, ale predaj ste zvládli v podstate sami. Ohľadom právneho servisu sme nemuseli nič riešiť. Keď ide všetko samo, to je najlepšia vizitka."

Branislav P., predávajúci
PREDANÉ - JAMNICKÉHO, 3-i byt, 71 m2 - kompletná REKONŠTRUKCIA, exkluzívny VÝHĽAD na Rakúsko predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Všetko prebehlo maximálne v poriadku a bez problémov. Právne veci boli pripravené a nachystané, takže úplna pohoda. V inzeráte boli uvedené všetky podstatné informácie. Spolupráca s vami bola proste super."

Roman T., kupujúci
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Bola som veľmi spokojná a hneď som vás aj odporučila. Nič by som nemenila, a to svedčí o tom, že ani u vás netreba nič meniť a robíte to veľmi dobre."

Mária B., predávajúca
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Som veľmi spokojná, 10 z 10-tich. Páčilo sa nám úplne všetko od prvého momentu, keď sme prišli na obhliadku. Zaľúbili sme sa do bytu, spolupráca s maklérom aj hypomaklérom bola úplne perfektná, celú dobu. Obrátime sa na vás aj znova. Ja nemám čo vytknúť, všetko bolo skvelé, dajte všade plný počet hviezdičiek :-)."

Monika F., kupujúca
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Nebolo niečo, čo by som vytkol. Maklér bol vždy ochotný, reakčné doby boli v poriadku. Vážim si ľudskosť, ochotu. Bola tam veľká snaha pomôcť, v  tomto je pán Vohrálik super. Právne ste to mali tiež dobre podchytené."

Lukáš B., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Žitná, Rodinný dom, 193.1 m2
"Kanceláriu odporúčam. Profesionálny prístup, prišiel profi fotograf, následne to bolo profi zverejnené v inzercii. Komunikácia so mnou aj so zákazníkmi prebiehala tiež veľmi profesionálne, je proste vidieť, že je tam nastavený konkrétny proces. Prezentáciu nehnuteľnosti máte naozaj veľmi dobre zvládnutú, to oceňujem. S maklérom sa spolupracovalo v pohode, vždy sme sa na všetkom dohodli."

Michal K., predávajúci
PREDANÉ - CHORVAT. GROB, 5-i dom, 193 m2 - POZEMOK 619 m2, novostavba, PRESKLENÉ IZBY, ideálne rodinné bývanie predané
Račianska, 2 izbový byt, 54.3 m2
"V minulosti som mal viacero zlých skúseností, ale spolupráca s PonukaByvania.sk bola vynikajúca. Maklér mi všetko ochotne vysvetlil, vždy bol dostupný na e-maily aj telefóne. Ja som prišiel iba na podpis. Jednoducho profesionál, z ktorého som bol nadšený. Právny servis bol tiež výborný a prehľadný a do detailu vysvetlený od makléra. Pánovi Bartovi dôverujem, odporučil som ho aj svojim známim a s kanceláriou by som spolupracoval znova."

Radovan V., kúpujúci
PREDANÉ - RAČIANSKA, 2-i byt, 54 m2 - kompletná rekonštrukcia, BALKÓN, ihneď voľný, ELEKTRIČKA predané