PonukaByvania.sk
KALISKÝ Július, Ing.
Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem zo spolupráce bol vynikajúci, maximálna spokojnosť. Páčili sa mi promptné reakcie na všetko, ústretovosť a Vaša profesionalita. Tak ako mi boli podávané veci, bolo vždy všetko jasné. Všetko prebiehalo rýchlo a promptne, nič nebol problém, všetko sa vždy rýchlo dohodlo. Komunikácia bola rýchla a jasná, najviac oceňujem, že ste sa mi nikdy nesnažili nič zamlčať, nemal som pocit, že sa niečo rieši poza môj chrbát a podobne, ako som už zažil, všetko bolo vždy korektné a jasné. Na Vašej stránke bolo všetko potrebné info, a bola veľmi prehľadná. V inzeráte bola mapka, pôdorys a všetky dôležité informácie. Veľmi sa mi páčilo, že ste sa nesnažili nehnuteľnosť umelo „stageovať“ doplnkami, ktoré sa potom odtiaľ zoberú preč a keď tam človek reálne dôjde na obhliadku, nehnuteľnosť vyzerá úplne inak. Tiež beriem ako veľké plus, že máte riešené právne veci svojou advokátskou kanceláriou, všetko bolo rýchle, nenastali žiadne problémy ani odklady.

Marek R., kupujúci

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem bol super, perfektný. Dovolila som si napísať Vám aj google recenziu, kde som to všetko zhrnula. Prekvapil ma vysoko profesionálny prístup, nie všetky realitky to takto majú, dokonca by som povedala že takmer žiadna. Vo Vašom prípade nemôžem vytknúť absolútne nič. Najviac sa mi páčila vysoká informovanosť, vedela som o každom kroku, nenastala žiadna situácia ani moment, kde by som nevedela, čo sa práve v procese predaja deje. Vynikajúci naozaj vyslovene end-to-end servis, od začiatku do konca. Všetko bolo bezchybné, žiaden zádrheľ, či prezentácia nehnuteľnosti, či právny servis. Nielenže by som sa na Vás určite obrátila v budúcnosti ja, ale odporúčam Vás aj všetkým naokolo, ktorí chcú riešiť niečo s nehnuteľnosťami.

Martina L., predávajúca

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Kvačalova, 2 izbový byt, 68.3 m2
"Pán Kaliský aj pán Vysoký boli veľmi ústretový a vždy ochotný k mojím požiadavkám pri predaji a kúpe nového bytu. Vo všetkom mi vedeli poradiť aj pomôcť. Veľká vďaka. Bola som veľmi spokojná s ich prácou aj nad rámec ich povinností."

Anna S., predávajúca
PREDANÉ - KVAČALOVA, 2,5-i byt, 68 m2 – ZELEŇ A POKOJ, tehla, TOP lokalita, CENTRUM mesta na pešo predané
Kaštieľska, 1 izbový byt, 54.4 m2
"Maklér bol so mnou ochotný kedykoľvek komunikovať, riešili sme soboty, nedele, noci a tak ďalej :). Veľmi profesionálny a ochotný prístup, celkovo veľmi dobrý pocit. Maklér je profesionál, mal nachystané vždy perfektné podklady, veci mali vždy hladký priebeh, nezastavovalo sa to na nedotiahnutých zmluvách, dokumentoch a notároch. Čo sme mali dohodnuté, to tak aj prebehlo a  na ničom sa to nezadrhávalo, napr. keď sa to zdržalo na katastri, tak bol za to maklér osobne lobovať, aj keď to už nebolo v  jeho náplni."

Zuzana Z., kupujúca
PREDANÉ - KAŠTIEĽSKA, 1-i byt, 54 m2 - TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, kompletne zariadený, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY predané
Jablonové, Rodinný dom, 211.1 m2
"Som rád, že ste nehnuteľnosť predali a že bolo viacero záujemcov. S maklérom sa pracovalo výborne. Inzerát, fotky aj právne zastrešenie bolo super. Ak by som znova niečo potreboval, určite sa ozvem pánovi Kaliskému."

Radoslav K., predávajúci
PREDANÉ - JABLONOVÉ, 4-i dom, 211 m2 - POZEMOK 557 m2, dizajnový dom, SÚKROMNÁ CESTA, zasklená terasa predané
Ševčenkova, 4 izbový byt, 90.4 m2
"Služby vašej kancelárie by som využil znova. S maklérom a jeho odbornosťou som veľmi spokojný. Fotografie a text v inzeráte zodpovedali realite. Zmluvy boli v poriadku a nie je nič, čo by som si predstavoval inak."

Martin K., kupujúci
PREDANÉ - ŠEVČENKOVA, 4-i byt, 90 m2 - výťah, DVE LOGGIE, bezpečnostné dvere, VÝHĽAD NA HRAD, nepriechodné izby predané
Ševčenkova, 4 izbový byt, 90.4 m2
"S prácou kancelárie som spokojný na jednotku. Komunikácia aj odbornosť makléra bola pre mňa ako laika výborná. Bol veľmi priamy a promptný. Spracovanie textu a fotografií bolo perfektné a veľmi profesionálne. Pri právnom servise nenastal žiaden problém. Obchod prebehol úplne dokonale, predaj bol veľmi rýchly."

Ivan P., predávajúci
PREDANÉ - ŠEVČENKOVA, 4-i byt, 90 m2 - výťah, DVE LOGGIE, bezpečnostné dvere, VÝHĽAD NA HRAD, nepriechodné izby predané
Súmračná, 2 izbový byt, 70 m2
"Vaše služby by sme využili opäť a odporučili by sme Vás aj svojim známym. S prácou kancelárie aj makléra sme spokojní na výbornú, nemám žiadne výhrady. Text a fotky zodpovedali realite a boli v dobrej kvalite. S právnym servisom nebol žiaden problém. Všetko na čom sme sa dohodli platilo a všetko prebehlo k našej úplnej spokojnosti."

Peter N., kupujúci
PREDANÉ - SÚMRAČNÁ, 2-i byt, 70 m2 – zateplený, kompletne ZREKONŠTRUOVANÝ, priestranné izby, loggia, ODHLUČNENÉ okná predané