PonukaByvania.sk
BEREC Ivan, Ing.
 0905 303 100  BEREC-ZVNC-PonukaByvania.sk
Čmelíkova, 3 izbový byt, 67 m2
"Maklér bol príjemný, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia aj pre laika. Najviac sa mi páčila pohotovosť a rýchlosť odpovedania. Komunikovalo sa mi veľmi dobre, vyhovovala mi aj online komunikácia, whatsapp, sms. Ak sa niečo riešilo, odpoveď bola vždy maximálne na druhý deň. Najviac si vážim trpezlivosť s  komunikáciou. Keď človek niečo vybavuje a má si brať hypotéku na 30 rokov, tak potrebuje vysvetliť niektoré veci aj 2-3 krát. Inzerát bol veľmi dobre spracovaný, na obhliadke sme dostali prospekt, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Aj keď človek odíde z obhliadky, môže si kresliť do pôdorysu a  má všetky základné informácie po ruke a vytlačené. Zmluvné podklady som dostala včas a mala som priestor ich riadne preštudovať. "

Jana P., kupujúca
PREDANÉ - ČMELÍKOVA, 3-i byt, 67 m2 - TOP LOKALITA, ticho, zeleň, ELEKTRIČKA, bezproblémové parkovanie predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Ponuka Bývania sú naozaj fajn ľudia. Všetko bolo výborné. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Komunikoval výborne a  stále, všetky informácie a  podklady sme dostali včas, profesionalita bola úplne super. Ak by som v budúcnosti riešila otázku bývania určite by som sa obrátila na vás a vašu prácu odporúčam aj mojim známym."

Ingrid H., kupujúca
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Dojem zo spolupráce je veľmi pozitívny. Pán Berec bol veľmi ústretový a  veľmi profesionálny, mal som z  toho veľmi dobrý pocit. Obchod sa ku koncu trošku zauzľoval kvôli katastru. To sa už netýkalo kancelárie no aj napriek tomu sa pán Berec stále staral až do konca aj napriek tomu, že to nebola už jeho starosť a nemusel do toho vôbec vstupovať. To si veľmi vážim. Z ľudského hľadiska mi bol celý proces s vami veľmi sympatický. So zmluvami nebol žiaden problém, bolo to dohodnuté aj na notárskom úrade a bolo vidieť, že tam máte dobré meno."

Peter T., predávajúci
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Osuského, 1 izbový byt, 38 m2
"Výborný dojem, bola som veľmi spokojná, kanceláriu odporúčam ďalej. Najviac sa mi páčila úroveň právneho zastúpenia a podchytenia právnych otázok. Komunikácia s maklérom bola v najlepšom poriadku aj prezentácia nehnuteľnosti bola dobrá."

Patrícia D., kupujúca
PREDANÉ - OSUSKÉHO, 1-i byt, 38 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA bytu aj domu, cyklotrasa, VÝBORNÉ SPOJENIE MHD predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Všetko prebehlo dobre, nemám žiadne výhrady - prišiel som, kúpil som a vybavené. Vaše služby využijem aj nabudúce. S maklérom sa komunikovalo super. Inzerát bol spravený veľmi dobre, fotky viem oceniť, lebo sa tiež venujem fotografii, bolo to dobre nafotené. Viem, ako katastrofálne niektoré kancelárie fotia, zaujalo ma to a  na základe inzercie som sa bol na byt pozrieť."

Slavomír S., kupujúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Pán Berec bol sympatický. Predávali sme 2 byty a kupovali 1 a do toho ešte aj prišla korona, takže je to také na spomienku :-). Právny servis v  pohode, všetko sme vyriešili za chvíľočku, nebol problém. Obrátila by som sa na vás pri budúcom predaji/kúpe."

Elena B., predávajúca
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Opletalova, 3 izbový byt, 90.44 m2
"Kúpa nehnuteľnosti s vami bola veľmi jednoduchá, nemusel som veľa spraviť. Pri kúpe bytu začala korona, no právne procesy prebehli aj tak úplne v poriadku. Kancelária mala profesionálny prístup, veľmi rýchle jednanie. Nekupoval som ešte byt v  Bratislave. Všetci mi hovorili, aké to je zložité, ale vďaka Vám, som mal všetko veľmi jednoduché a rýchle. Najviac sa mi páčilo, že som takmer nič nemusel urobiť, všetko vybavila kancelária za mňa. Maklér bol veľmi príjemný človek a páčila sa mi jeho komunikácia. Vedeli sme, čo máme urobiť, všetko bolo zjednodušené a o všetkom som vedel vopred. Inzerát bol veľmi dobrý, ostatné inzeráty, ktoré sme pozerali predtým, mali klamlivé fotky."

Viliam M., kupujúci
PREDANÉ - OPLETALOVA, 3-i byt, 90 m2 - zariadený, TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, Devínsky Dvor predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Celkový dojem v celku pozitívny, jednanie špičkové, servis špičkový, pán Hrúzik tip top. Odporúčam vás ďalej. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Rýchla odozva, nemusel som nikdy čakať. Ako najväčšiu pridanú hodnotu vnímam otvorenosť, úprimnosť, spôsob vystupovania. Maklér nepôsobil dojmom, že je to nacvičené, bol prirodzený a osobný. Všetky informácie, ktoré sme potrebovali boli v  inzeráte. Nebol rozdiel medzi inzerátom a realitou."

Peter H., kupujúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Spolupráca bola seriózna a korektná, všetko fungovalo ako malo. Vaše služby by som využil aj druhýkrát. Najviac sa mi páčilo informovanie o priebehu - o záujemcoch, ďalšom postupe. Nič by som nemenil, s maklérom sa komunikovalo super. Mal seriózny a ľudský prístup. Prezentácia nehnuteľnosti bola na veľmi slušnej úrovni. K právnemu servisu nemám pripomienky a odporučil by som vás aj mojim známym."

Štefan J., predávajúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.12 m2
"Byt sa predal rýchlo, maklér bol profík. Spolupráca s Vami bola ukážková. Maklér bol dochvíľny, zastihnuteľný na telefóne, vysvetlil mi proces tak, že som sa naučil niečo nové aj keď som už mal skúsenosť s predajom. Vážim si profesionalitu a rýchlosť predaja, celkovo som veľmi spokojný. Fotky a inzerát boli veľmi pekné."

Miroslav A., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, výborné NAPOJENIE na hlavné ťahy, ZARIADENÝ predané
Tramínová, Rodinný dom, 155 m2
"Prišiel fotograf krásne to nafotil, nemám čo dodať. Máme len superlatívy, profesionálne odfotené, profesionálne odprezentované, asi aj vďaka tomu sme to tak rýchlo predali. Bola som maximálne spokojná, nemám čo dodať, už sme s  vami v minulosti spolupracovali. Najviac oceňujem maklérovu akčnosť. S  pánom Berecom to bola úplne luxusná spolupráca, bolo vidieť že má premyslenú taktiku, boli sme informovaní o obhliadkach a  o  každom kroku. Na čom sme sa dohodli, to bolo, boli sme pravidelne informovaní. Každý týždeň boli obhliadky a ak chceli ísť záujemcovia veľmi pod cenu, ktorú sme si stanovili, hneď ich stopol a byt nakoniec predal o pár stoviek drahšie ako bola cena."

Bibiana P., predávajúca
PREDANÉ - SVÄTÝ JUR, 4-i dom, 155 m2 - POZEMOK 262 m2, blízko lesa, RELAXAČNÁ ZÁHRADA, tehlová novostavba predané
Majerníkova, 4 izbový byt, 128.8 m2
"Ponuka Bývania zanechala dobrý dojem, vybral by som si ich aj znova. Pán Berec bol profesionál, je veľmi spoľahlivý, chodí načas, načas dáva informácie. Bola to skvelá spolupráca. Najviac sa mi páčila spoľahlivosť a  pripravenosť. Keď prišli záujemcovia, maklér mal pripravené materiály, vedel všetko o  nehnuteľnosti, ja som nemusel do toho vstupovať ani nič vysvetľovať. Právny servis bol v poriadku a všetko išlo hladko, vrátane katastra."

Miron. Z, predávajúci
PREDANÉ - MAJERNÍKOVA, 4-i byt, 129 m2 - BLÍZKO LESA, vlastné PARKOVANIE, pokoj a ticho, TEHLOVÁ novostavba predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Komunikácia veľmi dobrá a profesionálna, prístup taktiež. Páčilo sa mi ponúknuté riešenie, že neprídem o  zálohu, ak budem riešiť hypoúver cez vášho poradcu a úver by nevyšiel, to bolo super."

Ľuboš S., kupujúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Kancelária bola profesionálna. Využil by som vaše služby znova a vašu prácu odporučím aj známym. Komunikácia veľmi dobrá, prístup taktiež. Na spolupráci by som nič nemenil, som spokojný."

Miroslav Ch., predávajúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané