PonukaByvania.sk
BEREC Ivan, Ing.
 0905 303 100  BEREC-ZVNC-PonukaByvania.sk
Banšelova, 1 izbový byt, 42 m2
Ja pri kúpe nič väčšinou veľmi neriešim, prídem, pozriem a keď je to dobré tak kúpim. U vás všetko išlo hladko, bol som spokojný. Bolo to dokonalé.

PREDANÉ - BANŠELOVA, 1-i byt, 42 m2 – priestranná LOGGIA, ZREKONŠTRUOVANÝ bytový dom, tichá lokalita predané
Banšelova, 1 izbový byt, 42 m2
Bola som veľmi spokojná, zanechali ste vo mne veľmi dobrý dojem. Maximálna spokojnosť s oboma maklérmi, ktorí sa o mňa starali. Veľmi sa mi páčil prístup jedného aj druhého, so všetkým ma vždy oboznámili a boli veľmi trpezliví. Všetko mi vždy dôkladne vysvetlili, a ak to bolo potrebné, tak aj niekoľkokrát. V komunikácii boli promptní, prezentácia môjho bytu bol perfektne vypracovaná. Ako vašu najväčšiu pridanú hodnotu vnímam rýchly predaj, bez akýchkoľvek problémov. Aj pánom maklérom som vravela, že ak v mojom okolí niekto bude predávať, odporúčam len vás.

PREDANÉ - BANŠELOVA, 1-i byt, 42 m2 – priestranná LOGGIA, ZREKONŠTRUOVANÝ bytový dom, tichá lokalita predané
Tabaková, 2 izbový byt, 59.93 m2
Často bývam v zahraničí, a tak tomu bolo aj počas obchodu. Napriek tomu som sa o nič nemusel obávať, všetko sadlo ako ste povedali a všetko šlo presne podľa plánu. Najviac si vážim, že ma nikto do ničoho netlačil a nepociťoval som žiaden stres. Vaši makléri si zaslúžia aj vyššiu províziu :) . Mám skúsenosti s inými maklérmi, ktorým keď zavoláte, ak potrebujú pre svoje vlastné záujmy naťahovať čas, tak vás nechajú čakať aj týždeň kým sa vám ozvú späť. U vás nič také nehrozilo. Keby sa mi niečo nepáčilo, hneď by som vám to ako sa povie vytmavil, ale ja sa nemám na čo sťažovať. Excelentný post-servis, potreboval som niečo od makléra dva mesiace po obchode a poslal mi to do 15-tich minút, väčšinou ak už je po biznise, tak vás každý nechá čakať. Ak by som mal dať 10 bodov z 10, tak dávam 10. A ešte aj hviezdičku!

PREDANÉ - TABAKOVÁ, 2-i byt, 60 m2 - STARÉ MESTO, centrum mesta na pešo, TEHLA, výťah, TICHO predané
Čmelíkova, 3 izbový byt, 67 m2
"Maklér bol príjemný, pohodový, rýchla odpoveď a  zrozumiteľná komunikácia aj pre laika. Najviac sa mi páčila pohotovosť a rýchlosť odpovedania. Komunikovalo sa mi veľmi dobre, vyhovovala mi aj online komunikácia, whatsapp, sms. Ak sa niečo riešilo, odpoveď bola vždy maximálne na druhý deň. Najviac si vážim trpezlivosť s  komunikáciou. Keď človek niečo vybavuje a má si brať hypotéku na 30 rokov, tak potrebuje vysvetliť niektoré veci aj 2-3 krát. Inzerát bol veľmi dobre spracovaný, na obhliadke sme dostali prospekt, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Aj keď človek odíde z obhliadky, môže si kresliť do pôdorysu a  má všetky základné informácie po ruke a vytlačené. Zmluvné podklady som dostala včas a mala som priestor ich riadne preštudovať. "

Jana P., kupujúca
PREDANÉ - ČMELÍKOVA, 3-i byt, 67 m2 - TOP LOKALITA, ticho, zeleň, ELEKTRIČKA, bezproblémové parkovanie predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Ponuka Bývania sú naozaj fajn ľudia. Všetko bolo výborné. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Komunikoval výborne a  stále, všetky informácie a  podklady sme dostali včas, profesionalita bola úplne super. Ak by som v budúcnosti riešila otázku bývania určite by som sa obrátila na vás a vašu prácu odporúčam aj mojim známym."

Ingrid H., kupujúca
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Čiernovodská, 2 izbový byt, 50 m2
"Dojem zo spolupráce je veľmi pozitívny. Pán Berec bol veľmi ústretový a  veľmi profesionálny, mal som z  toho veľmi dobrý pocit. Obchod sa ku koncu trošku zauzľoval kvôli katastru. To sa už netýkalo kancelárie no aj napriek tomu sa pán Berec stále staral až do konca aj napriek tomu, že to nebola už jeho starosť a nemusel do toho vôbec vstupovať. To si veľmi vážim. Z ľudského hľadiska mi bol celý proces s vami veľmi sympatický. So zmluvami nebol žiaden problém, bolo to dohodnuté aj na notárskom úrade a bolo vidieť, že tam máte dobré meno."

Peter T., predávajúci
PREDANÉ - ČIERNOVODSKÁ, 2-i byt, 50 m2 - BEZPROBLÉMOVÉ parkovanie, zeleň a POKOJ, zrekonštruovaný bytový dom predané
Osuského, 1 izbový byt, 38 m2
"Výborný dojem, bola som veľmi spokojná, kanceláriu odporúčam ďalej. Najviac sa mi páčila úroveň právneho zastúpenia a podchytenia právnych otázok. Komunikácia s maklérom bola v najlepšom poriadku aj prezentácia nehnuteľnosti bola dobrá."

Patrícia D., kupujúca
PREDANÉ - OSUSKÉHO, 1-i byt, 38 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA bytu aj domu, cyklotrasa, VÝBORNÉ SPOJENIE MHD predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Všetko prebehlo dobre, nemám žiadne výhrady - prišiel som, kúpil som a vybavené. Vaše služby využijem aj nabudúce. S maklérom sa komunikovalo super. Inzerát bol spravený veľmi dobre, fotky viem oceniť, lebo sa tiež venujem fotografii, bolo to dobre nafotené. Viem, ako katastrofálne niektoré kancelárie fotia, zaujalo ma to a  na základe inzercie som sa bol na byt pozrieť."

Slavomír S., kupujúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Pán Berec bol sympatický. Predávali sme 2 byty a kupovali 1 a do toho ešte aj prišla korona, takže je to také na spomienku :-). Právny servis v  pohode, všetko sme vyriešili za chvíľočku, nebol problém. Obrátila by som sa na vás pri budúcom predaji/kúpe."

Elena B., predávajúca
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Opletalova, 3 izbový byt, 90.44 m2
"Kúpa nehnuteľnosti s vami bola veľmi jednoduchá, nemusel som veľa spraviť. Pri kúpe bytu začala korona, no právne procesy prebehli aj tak úplne v poriadku. Kancelária mala profesionálny prístup, veľmi rýchle jednanie. Nekupoval som ešte byt v  Bratislave. Všetci mi hovorili, aké to je zložité, ale vďaka Vám, som mal všetko veľmi jednoduché a rýchle. Najviac sa mi páčilo, že som takmer nič nemusel urobiť, všetko vybavila kancelária za mňa. Maklér bol veľmi príjemný človek a páčila sa mi jeho komunikácia. Vedeli sme, čo máme urobiť, všetko bolo zjednodušené a o všetkom som vedel vopred. Inzerát bol veľmi dobrý, ostatné inzeráty, ktoré sme pozerali predtým, mali klamlivé fotky."

Viliam M., kupujúci
PREDANÉ - OPLETALOVA, 3-i byt, 90 m2 - zariadený, TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, Devínsky Dvor predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Celkový dojem v celku pozitívny, jednanie špičkové, servis špičkový, pán Hrúzik tip top. Odporúčam vás ďalej. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Rýchla odozva, nemusel som nikdy čakať. Ako najväčšiu pridanú hodnotu vnímam otvorenosť, úprimnosť, spôsob vystupovania. Maklér nepôsobil dojmom, že je to nacvičené, bol prirodzený a osobný. Všetky informácie, ktoré sme potrebovali boli v  inzeráte. Nebol rozdiel medzi inzerátom a realitou."

Peter H., kupujúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Spolupráca bola seriózna a korektná, všetko fungovalo ako malo. Vaše služby by som využil aj druhýkrát. Najviac sa mi páčilo informovanie o priebehu - o záujemcoch, ďalšom postupe. Nič by som nemenil, s maklérom sa komunikovalo super. Mal seriózny a ľudský prístup. Prezentácia nehnuteľnosti bola na veľmi slušnej úrovni. K právnemu servisu nemám pripomienky a odporučil by som vás aj mojim známym."

Štefan J., predávajúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.12 m2
"Byt sa predal rýchlo, maklér bol profík. Spolupráca s Vami bola ukážková. Maklér bol dochvíľny, zastihnuteľný na telefóne, vysvetlil mi proces tak, že som sa naučil niečo nové aj keď som už mal skúsenosť s predajom. Vážim si profesionalitu a rýchlosť predaja, celkovo som veľmi spokojný. Fotky a inzerát boli veľmi pekné."

Miroslav A., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, výborné NAPOJENIE na hlavné ťahy, ZARIADENÝ predané
Tramínová, Rodinný dom, 155 m2
"Prišiel fotograf krásne to nafotil, nemám čo dodať. Máme len superlatívy, profesionálne odfotené, profesionálne odprezentované, asi aj vďaka tomu sme to tak rýchlo predali. Bola som maximálne spokojná, nemám čo dodať, už sme s  vami v minulosti spolupracovali. Najviac oceňujem maklérovu akčnosť. S  pánom Berecom to bola úplne luxusná spolupráca, bolo vidieť že má premyslenú taktiku, boli sme informovaní o obhliadkach a  o  každom kroku. Na čom sme sa dohodli, to bolo, boli sme pravidelne informovaní. Každý týždeň boli obhliadky a ak chceli ísť záujemcovia veľmi pod cenu, ktorú sme si stanovili, hneď ich stopol a byt nakoniec predal o pár stoviek drahšie ako bola cena."

Bibiana P., predávajúca
PREDANÉ - SVÄTÝ JUR, 4-i dom, 155 m2 - POZEMOK 262 m2, blízko lesa, RELAXAČNÁ ZÁHRADA, tehlová novostavba predané