PonukaByvania.sk
VYSOKÝ Boris
 0940 505 210  VYSOKY-ZVNC-PonukaByvania.sk
Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem zo spolupráce bol vynikajúci, maximálna spokojnosť. Páčili sa mi promptné reakcie na všetko, ústretovosť a Vaša profesionalita. Tak ako mi boli podávané veci, bolo vždy všetko jasné. Všetko prebiehalo rýchlo a promptne, nič nebol problém, všetko sa vždy rýchlo dohodlo. Komunikácia bola rýchla a jasná, najviac oceňujem, že ste sa mi nikdy nesnažili nič zamlčať, nemal som pocit, že sa niečo rieši poza môj chrbát a podobne, ako som už zažil, všetko bolo vždy korektné a jasné. Na Vašej stránke bolo všetko potrebné info, a bola veľmi prehľadná. V inzeráte bola mapka, pôdorys a všetky dôležité informácie. Veľmi sa mi páčilo, že ste sa nesnažili nehnuteľnosť umelo „stageovať“ doplnkami, ktoré sa potom odtiaľ zoberú preč a keď tam človek reálne dôjde na obhliadku, nehnuteľnosť vyzerá úplne inak. Tiež beriem ako veľké plus, že máte riešené právne veci svojou advokátskou kanceláriou, všetko bolo rýchle, nenastali žiadne problémy ani odklady.

Marek R., kupujúci

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Stromová, Apartmán, 39.2 m2
Môj dojem bol super, perfektný. Dovolila som si napísať Vám aj google recenziu, kde som to všetko zhrnula. Prekvapil ma vysoko profesionálny prístup, nie všetky realitky to takto majú, dokonca by som povedala že takmer žiadna. Vo Vašom prípade nemôžem vytknúť absolútne nič. Najviac sa mi páčila vysoká informovanosť, vedela som o každom kroku, nenastala žiadna situácia ani moment, kde by som nevedela, čo sa práve v procese predaja deje. Vynikajúci naozaj vyslovene end-to-end servis, od začiatku do konca. Všetko bolo bezchybné, žiaden zádrheľ, či prezentácia nehnuteľnosti, či právny servis. Nielenže by som sa na Vás určite obrátila v budúcnosti ja, ale odporúčam Vás aj všetkým naokolo, ktorí chcú riešiť niečo s nehnuteľnosťami.

Martina L., predávajúca

PREDANÉ - STROMOVÁ, apartmán, 39m2 - KRAMÁRE, kolaudácia 2014, ZARIADENÝ, desiate podlažie, BLÍZKO LESA predané
Kvačalova, 2 izbový byt, 68.3 m2
"Makléri boli veľmi ústretoví a vždy ochotní k mojím požiadavkám pri predaji a kúpe nového bytu. Vo všetkom mi vedeli poradiť aj pomôcť. Veľká vďaka. Bola som veľmi spokojná s ich prácou aj nad rámec ich povinností."

Anna S., predávajúca
PREDANÉ - KVAČALOVA, 2,5-i byt, 68 m2 – ZELEŇ A POKOJ, tehla, TOP lokalita, CENTRUM mesta na pešo predané