Naše hodnoty | PonukaByvania.sk

Naše hodnoty - Vaša spokojnosť

 

  • Sme tu pre vás – našich klientov. Snom každého človeka je mať kvalitné bývanie. Vieme, aký náročný je výber toho správneho bývania. Poskytneme vám preto profesionálny a komplexný odborný servis v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností.
  • Dôvera je pre nás na prvom mieste. Kto stratí dôveru, už viac stratiť nemôže. My si to veľmi dobre uvedomujeme a preto je u nás budovanie dôvery a dôveryhodnosti u vás – našich klientov, na prvom mieste.
  • Ponúkame vám silný tím profesionálov. Vieme, že kúpa a predaj nehnuteľností si vyžaduje zodpovedený, vysoko profesionálny prístup, serióznosť, spoľahlivosť a dôveru. Preto je vám k dispozícií tím tých najlepších slovenských maklérov a odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú, aby vám vedeli poskytnúť služby a poradenstvo na najvyššej úrovni.
  • Poskytujeme záruku najvyššej ochrany. Istota a bezpečnosť sú základom každej realitnej transakcie. Všetky naše procesy a postupy sú tomuto cieľu maximálne podriadené. Poskytneme vám takú kvalitu a úroveň právnych služieb, aby sme vám vždy zaručili najvyššiu právnu ochranu a istotu.
  • Zameriavame sa na vaše skutočné potreby. Vieme, čo je pre vás najdôležitejšie a preto sa vždy zameriavame na podstatu veci a na to, čo skutočne potrebujete – služby, ktoré sú efektívne, cenovo výhodné a pohodlné. U nás sa vždy stretnete s tým, čo očakávate – s najvyššou kvalitou ponúkaných služieb, vysokou profesionalitou, otvorenosťou, dôveryhodnosťou a spoľahlivosťou.
  • Nesľubujeme, čo nesplníme. Obchodovanie s nehnuteľnosťami si vyžaduje zodpovedné a efektívne riešenia. Nebudeme vám sľubovať také termíny a postupy, o ktorých vopred vieme, že sú nereálne. Vždy vám budeme poskytovať pravdivé informácie, založené na našich znalostiach a skúsenostiach. A urobíme vždy maximum pre to, aby sme naše slovo dodržali.
  • Urobíme všetko pre vaše pohodlie. Uvedomujeme si, že len spokojní klienti budú ďalej, medzi priateľmi a známymi, šíriť pozitívne referencie. Preto si zakladáme nielen na profesionalite, spoľahlivosti a dôvere, ale aj na otvorenej a priateľskej komunikácii, ktoré zároveň vytvárajú príjemnú pracovnú atmosféru. Chceme, aby náš prístup k práci a ku klientom presvedčil každého spolupracovať s nami a prostredníctvom nás.
  • Neustále inovujeme. Dlhodobo sa môžu na trhu udržať len tí najlepší, najdôveryhodnejší a najkvalitnejší. Preto sa vždy snažíme prichádzať s inovatívnymi riešeniami, ktoré nám umožnia udržať si konkurenčnú výhodu, týkajúcu sa maximálnej kvality našich služieb.
  • Presadzujeme otvorený prístup. Základom našej práce je komunikácia. Počas celého procesu našej spolupráce vás budeme vždy informovať o všetkých dôležitých aspektoch transakcie. Preferujeme aktívnu komunikáciu, v rámci ktorej budeme riešiť vaše otázky a požiadavky, pretože váš názor považujeme za dôležitý. Budeme pre vás otvorený a konštruktívny partner.
  • Garantujeme etické správanie. Vieme, že našu spoľahlivosť a slušnosť vymieňame za vašu dôveru. Preto vždy jednáme v súlade s našim Etickým kódexom, v súlade s pravidlami morálky a spravodlivosti, rešpektujúc a chrániac oprávnené záujmy všetkých zúčastnených strán.

Sme ľudia, ktorým môžete dôverovať a poskytujeme služby, ktoré si zaslúžite.