PREDANÉ - NOVÁ DEDINKA, ideálny stavebný pozemok, 751 m2 - VIS na pozemku, V NOVEJ LUKRATÍVNEJ ČASTI OBCE - Nová Dedinka - PonukaByvania.sk

PREDANÉ - NOVÁ DEDINKA, ideálny stavebný pozemok, 751 m2 - VIS na pozemku, V NOVEJ LUKRATÍVNEJ ČASTI OBCE

  • ponukabyvania.sk_Sv.Cyrila a Metoda_pre-rodinné-domy_archív
49 500 €

Popis nehnuteľnostiChcem vedieť viac >>

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ stavebný pozemok nachádzajúci sa na novej, lukratívnej ulici v obci Nová Dedinka (len 14 km od BA a 4,3 km od SC)

POZEMOK
Nová Dedinka - Ulica Svätého Cyrila a Metoda
rozloha: 751,11 m2 (obdĺžnik 22,75 x 33,02)
rovinatý
prístup cez betónovú, osvetlenú cestu
v slepej ulici
VIS už na pozemku (kanalizácia, voda, elektrika, plyn)
telefónna a internetová prípojka už na pozemku

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nová Dedinka. Nachádza sa na novej, lukratívnej ulici, plnej novostavieb rodinných domov. Voľné sú posledné 2 pozemky, ostatní susedia už bývajú. Pozemok je rovinatý, v tvare obdĺžnika a jeho orientácia je na juho-západ.
Priamy prístup na betónovú cestu, ktorá je v spoluvlastníctve všetkých majiteľov. Tichá lokalita - popred pozemok prechádza slepá ulica. Na pozemku je možné začať hneď stavať. Sú na ňom napojené všetky IS.

OKOLIE
Obec Nová Dedinka sa nachádza v okrese Senec, v Bratislavskom kraji. Má výbornú polohu (len 10 km od Bratislavy a 4 km od Senca), ktorá vyhovuje všetkým tým, čo chcú bývať v domčeku so záhradou na kľudnom, tichom a zelenom mieste, ale zároveň chcú byť dostupní za prácou do hl. mesta.
Občianska vybavenosť v obci je výborná. Je v nej materská a základná škola, pošta, obchody, potraviny, reštaurácie, zdravotné stredisko, obecná knižnica, kostol...
Medzi Bratislavou a Novou Dedinkou sú priame autobusové linky, ktoré premávajú počas celého dňa a zastávka je vzdialená len pár min. od pozemku.

CENA
65,91 EUR / m2 (1 985,67 Sk / m2) za celý pozemok 49 500 EUR (1 491 237 Sk) vrátane provízie a kvalitného servisu maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk

NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM
...chránime našich klientov

RÝCHLO A VÝHODNE VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER!

Ak ste tu nenašli, čo hľadáte, kontaktujte ma.
www.PonukaByvania.sk


Teší nás, že máte záujem o túto nehnuteľnosť. Vyplňte prosím nasledovný formulár:
Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Ako ich chránime sa dozviete tu.

Lokalita

Štítky

Maklér

Vaše názory

Sv.Cyrila a Metoda, 751 m2, Senec - Nová Dedinka
49 500 €
exkluzívne