PonukaByvania.sk
*budete nadšení

Vaše názory

Osuského, 1 izbový byt, 38 m2
"Výborný dojem, bola som veľmi spokojná, kanceláriu odporúčam ďalej. Najviac sa mi páčila úroveň právneho zastúpenia a podchytenia právnych otázok. Komunikácia s maklérom bola v najlepšom poriadku aj prezentácia nehnuteľnosti bola dobrá."

Patrícia D., kupujúca
PREDANÉ - OSUSKÉHO, 1-i byt, 38 m2 - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA bytu aj domu, cyklotrasa, VÝBORNÉ SPOJENIE MHD predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Všetko prebehlo dobre, nemám žiadne výhrady - prišiel som, kúpil som a vybavené. Vaše služby využijem aj nabudúce. S maklérom sa komunikovalo super. Inzerát bol spravený veľmi dobre, fotky viem oceniť, lebo sa tiež venujem fotografii, bolo to dobre nafotené. Viem, ako katastrofálne niektoré kancelárie fotia, zaujalo ma to a  na základe inzercie som sa bol na byt pozrieť."

Slavomír S., kupujúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Pri Starej Prachárni, 2 izbový byt, 54 m2
"Pán Berec bol sympatický. Predávali sme 2 byty a kupovali 1 a do toho ešte aj prišla korona, takže je to také na spomienku :-). Právny servis v  pohode, všetko sme vyriešili za chvíľočku, nebol problém. Obrátila by som sa na vás pri budúcom predaji/kúpe."

Elena B., predávajúca
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 2-i byt, 54 m2 - blízko CENTRA, klimatizácia, TEHLA, kompletná rekonštrukcia predané
Opletalova, 3 izbový byt, 90.44 m2
"Kúpa nehnuteľnosti s vami bola veľmi jednoduchá, nemusel som veľa spraviť. Pri kúpe bytu začala korona, no právne procesy prebehli aj tak úplne v poriadku. Kancelária mala profesionálny prístup, veľmi rýchle jednanie. Nekupoval som ešte byt v  Bratislave. Všetci mi hovorili, aké to je zložité, ale vďaka Vám, som mal všetko veľmi jednoduché a rýchle. Najviac sa mi páčilo, že som takmer nič nemusel urobiť, všetko vybavila kancelária za mňa. Maklér bol veľmi príjemný človek a páčila sa mi jeho komunikácia. Vedeli sme, čo máme urobiť, všetko bolo zjednodušené a o všetkom som vedel vopred. Inzerát bol veľmi dobrý, ostatné inzeráty, ktoré sme pozerali predtým, mali klamlivé fotky."

Viliam M., kupujúci
PREDANÉ - OPLETALOVA, 3-i byt, 90 m2 - zariadený, TEHLOVÁ NOVOSTAVBA, Devínsky Dvor predané
Jamnického, 3 izbový byt, 71.18 m2
"Predaj sa konal v čase korony, ale celý obchod prebehol podľa mojich predstáv. Mám aj kamarátov maklérov u konkurencie, ale vybral som si vás na základe referencie a tá sa mi aj potvrdila. Nemusel som sa o nič starať a k tomu, čo som mal urobiť, som dostal inštrukcie. Myslel som si, že budete odo mňa potrebovať viac, ale predaj ste zvládli v podstate sami. Ohľadom právneho servisu sme nemuseli nič riešiť. Keď ide všetko samo, to je najlepšia vizitka."

Branislav P., predávajúci
PREDANÉ - JAMNICKÉHO, 3-i byt, 71 m2 - kompletná REKONŠTRUKCIA, exkluzívny VÝHĽAD na Rakúsko predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Celkový dojem v celku pozitívny, jednanie špičkové, servis špičkový, pán Hrúzik tip top. Odporúčam vás ďalej. S maklérom sa komunikovalo perfektne. Rýchla odozva, nemusel som nikdy čakať. Ako najväčšiu pridanú hodnotu vnímam otvorenosť, úprimnosť, spôsob vystupovania. Maklér nepôsobil dojmom, že je to nacvičené, bol prirodzený a osobný. Všetky informácie, ktoré sme potrebovali boli v  inzeráte. Nebol rozdiel medzi inzerátom a realitou."

Peter H., kupujúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Kríková, 4 izbový byt, 88 m2
"Spolupráca bola seriózna a korektná, všetko fungovalo ako malo. Vaše služby by som využil aj druhýkrát. Najviac sa mi páčilo informovanie o priebehu - o záujemcoch, ďalšom postupe. Nič by som nemenil, s maklérom sa komunikovalo super. Mal seriózny a ľudský prístup. Prezentácia nehnuteľnosti bola na veľmi slušnej úrovni. K právnemu servisu nemám pripomienky a odporučil by som vás aj mojim známym."

Štefan J., predávajúci
PREDANÉ - KRÍKOVÁ, 4-i byt, 88 m2 - TICHÁ lokalita s množstvom ZELENE, zariadený, NEPRIECHODNÉ IZBY predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Všetko prebehlo maximálne v poriadku a bez problémov. Právne veci boli pripravené a nachystané, takže úplna pohoda. V inzeráte boli uvedené všetky podstatné informácie. Spolupráca s vami bola proste super."

Roman T., kupujúci
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Námestie Hraničiarov, 3 izbový byt, 73.45 m2
"Bola som veľmi spokojná a hneď som vás aj odporučila. Nič by som nemenila, a to svedčí o tom, že ani u vás netreba nič meniť a robíte to veľmi dobre."

Mária B., predávajúca
PREDANÉ - NÁM. HRANIČIAROV, 3-i byt, 73 m2 - KOMPLETNÁ OBČIANSKA vybavenosť, ideálne RODINNÉ BÝVANIE predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Som veľmi spokojná, 10 z 10-tich. Páčilo sa nám úplne všetko od prvého momentu, keď sme prišli na obhliadku. Zaľúbili sme sa do bytu, spolupráca s maklérom aj hypomaklérom bola úplne perfektná, celú dobu. Obrátime sa na vás aj znova. Ja nemám čo vytknúť, všetko bolo skvelé, dajte všade plný počet hviezdičiek :-)."

Monika F., kupujúca
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.15 m2
"Nebolo niečo, čo by som vytkol. Maklér bol vždy ochotný, reakčné doby boli v poriadku. Vážim si ľudskosť, ochotu. Bola tam veľká snaha pomôcť, v  tomto je pán Vohrálik super. Právne ste to mali tiež dobre podchytené."

Lukáš B., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, extrémne NÍZKE MESAČNÉ náklady, ZARIADENÝ predané
Žitná, Rodinný dom, 193.1 m2
"Kanceláriu odporúčam. Profesionálny prístup, prišiel profi fotograf, následne to bolo profi zverejnené v inzercii. Komunikácia so mnou aj so zákazníkmi prebiehala tiež veľmi profesionálne, je proste vidieť, že je tam nastavený konkrétny proces. Prezentáciu nehnuteľnosti máte naozaj veľmi dobre zvládnutú, to oceňujem. S maklérom sa spolupracovalo v pohode, vždy sme sa na všetkom dohodli."

Michal K., predávajúci
PREDANÉ - CHORVAT. GROB, 5-i dom, 193 m2 - POZEMOK 619 m2, novostavba, PRESKLENÉ IZBY, ideálne rodinné bývanie predané
Vyšehradská, 2 izbový byt, 64.12 m2
"Byt sa predal rýchlo, maklér bol profík. Spolupráca s Vami bola ukážková. Maklér bol dochvíľny, zastihnuteľný na telefóne, vysvetlil mi proces tak, že som sa naučil niečo nové aj keď som už mal skúsenosť s predajom. Vážim si profesionalitu a rýchlosť predaja, celkovo som veľmi spokojný. Fotky a inzerát boli veľmi pekné."

Miroslav A., predávajúci
PREDANÉ - VYŠEHRADSKÁ, 2-i byt, 64 m2 - NOVOSTAVBA, tehla, výborné NAPOJENIE na hlavné ťahy, ZARIADENÝ predané
Tramínová, Rodinný dom, 155 m2
"Prišiel fotograf krásne to nafotil, nemám čo dodať. Máme len superlatívy, profesionálne odfotené, profesionálne odprezentované, asi aj vďaka tomu sme to tak rýchlo predali. Bola som maximálne spokojná, nemám čo dodať, už sme s  vami v minulosti spolupracovali. Najviac oceňujem maklérovu akčnosť. S  pánom Berecom to bola úplne luxusná spolupráca, bolo vidieť že má premyslenú taktiku, boli sme informovaní o obhliadkach a  o  každom kroku. Na čom sme sa dohodli, to bolo, boli sme pravidelne informovaní. Každý týždeň boli obhliadky a ak chceli ísť záujemcovia veľmi pod cenu, ktorú sme si stanovili, hneď ich stopol a byt nakoniec predal o pár stoviek drahšie ako bola cena."

Bibiana P., predávajúca
PREDANÉ - SVÄTÝ JUR, 4-i dom, 155 m2 - POZEMOK 262 m2, blízko lesa, RELAXAČNÁ ZÁHRADA, tehlová novostavba predané