PonukaByvania.sk
*budete nadšení

Vaše názory

Chorvátska, Rodinný dom, 127 m2
"Veľmi dobre nafotené a otextované. Verím, že dom s takýmto inzerátom sa rýchlo predá."

Roman J., predávajúci
PREDANÉ - SLOVENSKÝ GROB, 5-i dom, 127 m2 - 558 m2 pozemok, ideálny dom na PRESTAVBU PODĽA VÁŠHO VKUSU, pokojné zelené prostredie predané
Pri Starej Prachárni, 4 izbový byt, 76 m2
"Kancelária vystupovala seriózne a rýchlo. Odporúčam!"

Ivan F., kupujúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 4-i byt, 76 m2 – slnečný TEHLOVÝ byt, s uzatvoreným DVOROM, na skok od CENTRA predané
Pri Starej Prachárni, 4 izbový byt, 76 m2
"Dostal nás profesionálny servis pri príprave inzerátu. Fotografie boli výborné! Podpísanie zmlúv prebehlo bez problémov. Celkovo sme spokojní."

Róbert K., predávajúci
PREDANÉ - PRI STAREJ PRACHÁRNI, 4-i byt, 76 m2 – slnečný TEHLOVÝ byt, s uzatvoreným DVOROM, na skok od CENTRA predané
Pod Rovnicami, 4 izbový byt, 88 m2
"Na začiatok musím povedať, že sme veľmi vďační náhode, vďaka ktorej sme sa stretli. Ešte pred samotným osobným stretnutím sme boli veľmi nadšení dizajnom a prepracovanosťou Vášho webového portálu. Vďaka vašim videám na Youtube sme od začiatku mali určitú predstavu o Vás a realitnej kancelárii a boli sme si istí, že Vašu prácu beriete profesionálne. S Vašimi službami sme boli od prvého momentu nadmieru spokojní. Oceňujeme Váš prozákaznícky prístup, kedy ste bol ochotný podržať nafotenie bytu a jeho zverejnenie do oficiálnej ponuky Vašej kancelárie. Veľmi si vážime Vašu ochotu pracovať mimo štandardný pracovný čas a schopnosť prispôsobiť sa našim časovým možnostiam. Rovnako tak sme veľmi vďační za odporučenie pani Lackovej ako hypomaklérky, ktorá nám vybavila 100% financovanie hypotéky. Celý predaj bol z Vašej strany výborne koordinovaný a naplánovaný. Určite Vás odporučíme ako realitného makléra."

Stanislav K., kupujúci
PREDANÉ - POD ROVNICAMI, 4-i byt, 88 m2 - zrekonštruovaný a ZATEPLENÝ bytový dom, množstvo ZELENE v okolí predané
Bieloruská, 3 izbový byt, 70 m2
"Maklér bol fakt dobrý. Snažil sa, stále mi dával info ako postupuje obchod v akomkoľvek kroku. Som spokojná s jeho odbornosťou, ale aj s tým, že som sa na neho mohla vo všetkom spolahnúť. Fotky boli pekné a dobré a aj právny servis bol v poriadku. Nemala som žiadne výhrady a nič by som nemenila."

Alena S., kupujúca
PREDANÉ - BIELORUSKÁ, 3-i byt, 70 m2 – slnečný byt s loggiou, VEĽKOU PIVNICOU a OKNOM v kúpeľni, blízko MALÉHO DUNAJA a LESÍKA predané
Bieloruská, 3 izbový byt, 70 m2
"Byt som chcela predávať už pred dvoma rokmi, ale mala som tak nešikovného makléra, že som od toho nakoniec ustúpila. No váš maklér bol sto a jedno. A úplne najlepšie boli fotky! Klobúk dole. Dnes sme sa o tom rozprávali aj v práci, pretože ja vás odporúčam naozaj všade. Ak by som aj v budúcnosti niečo riešila, tak len s vami. Nič som si nepredstavovala inak. Maklér pre nás spravil úplne všetko, maximum...Neviem si predstaviť čo viac by sa ešte dalo."

Eva Š., predávajúca
PREDANÉ - BIELORUSKÁ, 3-i byt, 70 m2 – slnečný byt s loggiou, VEĽKOU PIVNICOU a OKNOM v kúpeľni, blízko MALÉHO DUNAJA a LESÍKA predané
Toplianska, 4 izbový byt, 78 m2
"S realitnou kanceláriou Ponuka Bývania a maklérom sme boli nadmieru spokojní. Od začiatku spolupráce až do konečného predaja nehnuteľnosti sme nemuseli ani prstom pohnúť, čo bola veľká výhoda pri našej pracovnej vyťaženosti. Ďalšou veľkou výhodou spolupráce okrem predaja starej nehnuteľnosti, bola kúpa novej v rámci jednej realitnej kancelárie. V prípade, že by sa nám zopakovala znova situácia predaja alebo kúpy, s určitosťou by sme Vás oslovili znova."

Marek F., predávajúci
PREDANÉ - TOPLIANSKA, 4-i byt, 78 m2 – MODERNÝ dizajnový byt S LOGGIOU, prerobený na 3-izbový, zateplený, BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ predané
Páričkova, 3 izbový byt, 81,8 m2
"Oceňujem individuálny prístup makléra a služby, ktoré dávajú logiku. Ani som nečakal, že sa nehnuteľnosť podarí predať tak rýchlo a za takúto cenu."

Dávid M., predávajúci
PREDANÉ - PÁRIČKOVA, 3-i byt, 81 m2 - lokalita 500 BYTOV, dobrý pôvodný stav, PLASTOVÉ OKNÁ, drevené parkety predané
Záhradnícka, 2 izbový byt, 68,54 m2
"Úplná katastrofa, vymeniť celý personál. Za normálnych okolností by som takéto formuláre nevypĺňal, ale u Vás si dám tú námahu. A teraz vážne :-D. Takto si predstavujem seriózny, kvalitný a profesionálny prístup. Maklér bol flexibilný a promptný vo všetkých záležitostiach. Veľmi rád s vami budem obchodovať aj nabudúce. Prajem všetko dobré."

Marián M., kupujúci
PREDANÉ - ZÁHRADNÍCKA, 2,5-i byt, 69 m2 - balkón, takmer v ÚPLNOM CENTRE predané
Záhradnícka, 2 izbový byt, 68,54 m2
"Radi by sme vyjadrili maximálnu spokojnosť s profesionálnym a príjemným prístupom realitnej kancelárie PonukaByvania.sk v Bratislave. Náš realitný maklér sa nikdy nikam neponáhľal a mal na nás vždy dostatok času, aby nás oboznámil s novými informáciami, faktami a priebehom nášho predaja bytu. S maklérom, ako aj s ďalšími ľuďmi z kolektívu kancelárie sa nám veľmi dobre jednalo a počas vybavovania všetkých náležitostí predaja nášho bytu boli maximálne ústretoví. Veľmi oceňujeme komunikáciu a hľadanie čo najlepšieho riešenia pre našu maximálnu spokojnosť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšej práci na realitnom trhu."

Pavol K., predávajúci
PREDANÉ - ZÁHRADNÍCKA, 2,5-i byt, 69 m2 - balkón, takmer v ÚPLNOM CENTRE predané
Sienkiewiczova, 2 izbový byt, 85 m2
"Oceňujem materiály, ktoré sme ku bytu dostali. Som maximálne spokojná s každým aspektom spolupráce."

Michaela B., kupujúca
PREDANÉ - SIENKIEWICZOVA, 2-i byt, 85 m2 - nádherný STAROMESTSKÝ BYT, výťah, VYSOKÉ STROPY, pri predané
Sienkiewiczova, 2 izbový byt, 85 m2
"S prácou osobného maléra som bola nadmieru spokojná. Vždy dodržal všetky termíny. Všetko, s čím som sa na neho obrátila promptne vyriešil."

Eva K., predávajúca
PREDANÉ - SIENKIEWICZOVA, 2-i byt, 85 m2 - nádherný STAROMESTSKÝ BYT, výťah, VYSOKÉ STROPY, pri predané
Pri Štadióne, 3 izbový byt, 69 m2
"Kancelária má solidárny a profesionálny prístup. Veľká spokojnosť, ďakujeme."

Peter K., kupujúci
PREDANÉ - SVÄTÝ JUR - PRI ŠTADIÓNE, 3-i byt, 68 m2 - svetlý byt so zaujímavou dispozíciou, NÁDHERNÉ VÝHĽADY predané
Fándlyho, Rodinný dom, 322 m2
"Predaj bol uskutočnený krátko po uzavretí dohody presne podľa dohodnutých podmienok."

Veronika Š., predávajúca
PREDANÉ - PEZINOK - FÁNDLYHO, 5-i dom, 320 m2 - pozemok 577 m2, REKONŠTRUOVANÝ dom, samostatná BYTOVÁ JEDNOTKA NAVYŠE - vhodné na PODNIKANIE predané