PonukaByvania.sk
*budete nadšení

Vaše názory

Majerníkova, 4 izbový byt, 128.8 m2
"Ponuka Bývania zanechala dobrý dojem, vybral by som si ich aj znova. Pán Berec bol profesionál, je veľmi spoľahlivý, chodí načas, načas dáva informácie. Bola to skvelá spolupráca. Najviac sa mi páčila spoľahlivosť a  pripravenosť. Keď prišli záujemcovia, maklér mal pripravené materiály, vedel všetko o  nehnuteľnosti, ja som nemusel do toho vstupovať ani nič vysvetľovať. Právny servis bol v poriadku a všetko išlo hladko, vrátane katastra."

Miron. Z, predávajúci
PREDANÉ - MAJERNÍKOVA, 4-i byt, 129 m2 - BLÍZKO LESA, vlastné PARKOVANIE, pokoj a ticho, TEHLOVÁ novostavba predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Komunikácia veľmi dobrá a profesionálna, prístup taktiež. Páčilo sa mi ponúknuté riešenie, že neprídem o  zálohu, ak budem riešiť hypoúver cez vášho poradcu a úver by nevyšiel, to bolo super."

Ľuboš S., kupujúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané
Rázusova, Rodinný dom, 314.41 m2
"Kancelária bola profesionálna. Využil by som vaše služby znova a vašu prácu odporučím aj známym. Komunikácia veľmi dobrá, prístup taktiež. Na spolupráci by som nič nemenil, som spokojný."

Miroslav Ch., predávajúci
PREDANÉ - PEZINOK, 6-i dom, 314 m2 - POZEMOK 1240 m2 s dostatkom súkromia, BLÍZKO CENTRA, vykurovaný bazén predané
Komárnická, 2 izbový byt, 63 m2
"Spolupráca s PonukaByvania.sk bola perfektná, som veľmi spokojný. Najviac oceňujem ústretovosť makléra, ktorý bol úplne super a nemám k nemu ani jednu pripomienku. Veľmi ochotný, komunikatívny, vedel vo všetkom poradiť, vedel aké sú ceny bytov, nebolo treba ani znížiť cenu a bez problémov predal. Byt bol super nafotený, lepšie ako realita. Byt som na fotkách skoro nespoznal, fotograf je umelec a je ho u vás škoda. Aj budúce otázky bývania by som riešil s vami a určite vás odporučím aj ďalej."

Milan S., predávajúci
PREDANÉ - KOMÁRNICKÁ, 2,5-i byt, 63 m2 - BALKÓN aj LOGGIA, výborná vybavenosť, ELEKTRIČKA a Štrkovec na skok predané
Hroznová, 1 izbový byt, 32 m2
"Ak bude niekto potrebovať predať alebo kúpiť nehnuteľnosť určite odporučím vás. Bola som spokojná, nenastal žiaden problém, všetko bolo rýchlo a maklér veľmi milý. Najviac som sa stretávala s pánom Berecom, takže viem hodnotiť najviac jeho. Páčil sa mi jeho profesionálny prístup a ochota. Nemám žiadne výhrady, komunikácia bola vždy v poriadku, maklér bol dochvíľny, vysvetlil čo bolo treba, som absolútne spokojná. Najviac si vážim priateľský a profesionálny prístup zároveň. Právne záležitosti prebehli ako mali a zmluva bola zrozumiteľná."

Barbora H., kupujúca
PREDANÉ - HROZNOVÁ, 1-i byt, 32 m2 - zastrešená TERASA, výborná dostupnosť do CENTRA, zariadený, IHNEĎ VOĽNÝ predané
Račianska, 2 izbový byt, 54.3 m2
"V minulosti som mal viacero zlých skúseností, ale spolupráca s PonukaByvania.sk bola vynikajúca. Maklér mi všetko ochotne vysvetlil, vždy bol dostupný na e-maily aj telefóne. Ja som prišiel iba na podpis. Jednoducho profesionál, z ktorého som bol nadšený. Právny servis bol tiež výborný a prehľadný a do detailu vysvetlený od makléra. Pánovi Bartovi dôverujem, odporučil som ho aj svojim známim a s kanceláriou by som spolupracoval znova."

Radovan V., kúpujúci
PREDANÉ - RAČIANSKA, 2-i byt, 54 m2 - kompletná rekonštrukcia, BALKÓN, ihneď voľný, ELEKTRIČKA predané
Budatínska, 1 izbový byt, 28.08 m2
"Náš maklér bol výborný. Všetko vybavil, zariadil, ja som takmer nič nemusel. Mám len dobré skúsenosti. Všetko bolo v poriadku."

Marián H., kupujúci
PREDANÉ - BUDATÍNSKA, 1-i byt, 28 m2 – kúpou voľný, kompletná OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, výhľad na Rakúsko predané
Budatínska, 1 izbový byt, 28.08 m2
"Bola som som všetkým veľmi spokojná. Od fotiek v inzeráte, cez odbornosť makléra až po celkový servis."

Hana Č., predávajúca
PREDANÉ - BUDATÍNSKA, 1-i byt, 28 m2 – kúpou voľný, kompletná OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, výhľad na Rakúsko predané
Jána Stanislava, 2 izbový byt, 62.65 m2
"Musím povedať, že maklérovu odbornosť hodnotím veľmi dobre. Zvládal všetky moje otázky od právnych vzťahov až po vyslovene technické veci. Inzerát bol taktiež veľmi dobrý. Ja som konzervatívny človek a vyhovovalo mi dostať do ruky prezentáciu nehnuteľnosti, dokonca farebnú, nie len to, čo vidím na internete. Celý obchod prebehol hladko a bez problémov, takže spokojnosť."

Alexander P., kupujúci
PREDANÉ - JÁNA STANISLAVA, 2-i byt, 63 m2 - ZREKONŠTRUOVANÝ BYTOVÝ DOM, nízke náklady, loggia a až 110 m2 veľká PREDZÁHRADKA predané
Jána Stanislava, 2 izbový byt, 62.65 m2
"Vaše služby by som využila opäť, makléra hodnotím na jednotku. S maklérom som bola nadmieru spokojná, rovnako tak aj s celou spoluprácou. Nemám ani v najmenšom čo vytknúť. Fotky boli skvelé a aj s právnym servisom som bola spokojná."

Katarína G., predávajúca
PREDANÉ - JÁNA STANISLAVA, 2-i byt, 63 m2 - ZREKONŠTRUOVANÝ BYTOVÝ DOM, nízke náklady, loggia a až 110 m2 veľká PREDZÁHRADKA predané
Muškátová, 2 izbový byt, 69 m2
"Služby kancelárie aj makléra by som využila opäť. Som spokojná na jednotku a odporučila by som vás ďalej. Všetko prebehlo rýchlo a ja som s predajom nemala absolútne žiadnu starosť. Spracovanie inzerátu bolo super. Do práva sa moc nerozumiem takže som vám verila, že to bude v poriadku a naozaj aj bolo."

Dáša S., predávajúca
PREDANÉ - ZÁLESIE, 2-i byt, 69 m2 - terasa, NOVOSTAVBA, prostredie plné zelene, vlastné PARKOVACIE STÁTIE, tehla, takmer kompletne zariadený predané
Sibírska, 1 izbový byt, 20.72 m2
"Komunikácia s maklérom, či už osobná alebo mailom bola promptná a bez problémov. Keďže nepracujem v realitách, odbornosť makléra neviem presne ohodnotiť avšak z môjho pohľadu bola na vysokej úrovni. Bola som veľmi spokojná s fotkami a text v inzeráte bol tiež zodpovedajúci. Bezproblémová kvalita právneho servisu, kde všetko prebehlo hladko."

Monika L., kupujúca
PREDANÉ - SIBÍRSKA, 1-i byt, 21 m2 – slnečný, TEHLA, kompletná REKONŠTRUKCIA, skvelá občianska vybavenosť, náklady pre 2 osoby 58 EUR/mes. predané
Sibírska, 1 izbový byt, 20.72 m2
"Určite by som vás odporučila svojim známym, keďže som bola spokojná. Najviac sa mi páčilo, že maklér bol veľmi empatický a zároveň rýchlo a obratom reagoval na moje otázky, čo mi veľmi vyhovovalo. V porovnaní s maklérmi, s ktorými som sa pred tým stretla odbornosť Stana Bartu bola určite na jednotku."

Veronika B., predávajúca
PREDANÉ - SIBÍRSKA, 1-i byt, 21 m2 – slnečný, TEHLA, kompletná REKONŠTRUKCIA, skvelá občianska vybavenosť, náklady pre 2 osoby 58 EUR/mes. predané
Hraničná, 2 izbový byt, 89.21 m2
"Vaše služby by som využila opäť, či už pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti a určite by som vás odporučila aj svojim známym. Bola som maximálne spokojná. Stretla som sa už s kadejakými maklérmi, ale Váš maklér bol jednoznačne najlepší, veľmi proaktívny, ochotný a ústretový. Nemusela som absolútne nič riešiť sama. Inzerát bol výborný, ohľadom právneho servisu prebehlo všetko ako malo. Bola to pre mňa dokonalá spolupráca. V pondelok sme zverejnili inzerát, vo štvrtok boli prvé obhliadky, z ktorých boli hneď tri ponuky a následný predaj."

Lucia Š., predávajúca
PREDANÉ - HRANIČNÁ, 2-i byt, 89 m2 – veľký BEZBARIÉROVÝ byt, rekonštruovaný, KRYTÁ TERASA, šatník, použité masívne drevo predané